Інформаційна аналітика та комунікативний менеджмент

Навчально-науковий інститут міжнародних відносин та національної безпеки

Код спеціальності: 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
Освітньо-професійна програма: Інформаційна аналітика та комунікативний менеджмент

Магістр

Денна форма:

Ліцензований обсяг – 9 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 27 000 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2022 р. вступу) – 40 500 грн.

Заочна форма

Ліцензований обсяг – 5 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 21 000 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2023 р. вступу) – 31 500 грн.

Причини обрати освітньо-професійну програму “Інформаційна аналітика та комунікативний менеджмент”:

1. Практично-орієнтована підготовка інформаційного аналітика, який вмітиме розробляти комунікативні моделі управління та керувати ними;
  2. Аналітична культура як пріоритет — основні секрети консолідації інформації, конструювання антикризових стратегій управління інформаційно-комунікативними процесами;
  3. Тренінговий підхід та кейсова методика від практиків з виробництва щодо особливостей реалізації комунікативного менеджменту на підприємствах, організаціях та установах, зокрема у галузі культури та мистецтв.

Можливості працевлаштування:

Менеджери (управителі) у сфері надання інформації

Менеджери із комунікаційних технологій

Професіонали в галузі інформації та інформаційної аналітики

• керівники підрозділів з реклами та зв’язків з громадськістю;
  • керівники проектів та програм у сфері матеріального (нематеріального) виробництва;
  • викладач університету;
  • фахівець з інформаційних комунікацій.

За освітньо-професійною програмою “Інформаційна аналітика та комунікативний менеджмент” Ви зможете отримати:

• ступінь магістра інформаційної, бібліотечної і архівної справи.

Інформаційний пакет ЄКТС

Схожі освітньо-професійні програми: політологія; громадське здоров’я; культурологія; журналістика.

Зубарєва М.А.
кандидат наук з соціальних комунікацій

Ганна Валеріївна Охріменко
кандидат історичних наук, завідувач кафедри інформаційно-документних комунікацій
email: anna.okhrimenko@oa.edu.ua
тел.: +380 (98) 991 82 57

Відгуки випускників

Магістерська програма стала важливим етапом для мого професійного кар’єрного зросту – для отримання керівної (менеджерської) посади, важливим виявився диплом саме другого (магістерського) рівня. Змістова складова освітньої програми за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» є конкурентно затребуваною, адже має акцент на стратегуванні інформаційно-комунікаціних процесів, інтегруванні соціальних комунікацій та розумінні важливості впливу глобальних змін на інформаційне поле суспільства та особистості.

Яна Ходачук, PR & Communications Manager в ТОВ Годинникова мануфактура «Хвилинка» (Київ) | Рік випуску – 2021

Повноцінно оцінити ефективність магістерської програми можна у практичній площині – на робочому місці. Тому я є прихильницею того, що вища освіта має мати мінімум два рівні. Саме завдяки отриманих знань та вмінь на магістерській програмі за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», я отримала важливий компетентністний підхід для своєї роботи у сфері зв’язків з громадськістю. Зокрема, це поєднання інформаційно-документаційного, промоційного та управлінського аспектів у роботі менеджера зі зв’язків з громадськістю.

Тетяна Янюк, керівниця відділу зв’язків з громадськістю Яворівської районної ради | Рік випуску – 2020