Language Mediation and TESOL

Освітні програми

Навчально-науковий інститут лінгвістики


Код спеціальності – 035.041 Філологія: германські мови та література (переклад включно), перша – англійська
Освітньо-професійна програма: Language Mediation and TESOL


Магістр

Денна форма:

Ліцензований обсяг – 25 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 27 000 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2023 р. вступу) – 40 500 грн.

Заочна форма

Ліцензований обсяг – 10 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 24 000 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2023 р. вступу) – 36 000 грн.


Причини обрати освітньо-професійну програму “Language Mediation and TESOL”:

 1. Удосконалення володіння 2 іноземних мов: англійської до рівня С та німецької/французької – до рівня В2;
 2. Розвиток до професійного рівня міжмовних комунікативних та посередницьких навичок, а також навички медіації у межах однієї мови, зокрема для використання у навчальному серидовищі;
 3. Здобуття досвіду посередництва (перекладу, викладання, мовного забезпечення офісного серидовища, туристичних установ, міграційних служб), завдяки різноманіттю практик;
 4. Володіння глибоким прочитанням та критичним аналізом літературних творів, трактування автора як посередника між культурами;
 5. Спробуйте себе в ролі науковця-філолога, щоб відкрити світові нові методи та технології опрацювання, аналізу та опису функціювання мовних явищ, а також навчання мовленнєвих навичок;
 6. Здобувайте досвід міжкультурного спілкування, завдяки участі у міжнародних молодіжних програмах, а також навчанні в межах академічного обміну;
 7. Долучайтеся до інтерактивних лекційних та семінарських занять в сучасних, обладнаних усім необхідним аудиторіях, з елементами онлайн-навчання;
 8. Станьте частиною університетської спільноти, яка працює на засадах академічної доброчесності, духовності та національної ідеї.

Можливості працевлаштування:

Перекладач (усний, письмовий, соціальний)

Викладач англійської та мови та літератури

викладач німецької/французької мов, вчитель-медіатор


 • редактор
 • фахівець зі знанням двох іноземних мов для роботи в офісах туристичних компаній, готелів, міграційних та соціальних служб та ін.

За освітньо-професійною програмою “Language Mediation and TESOL” Ви зможете отримати:

 • ступінь магістра філології

Інформаційний пакет ЄКТС


Схожі освітньо-професійні програми: українська мова і літературa.Відгуки студентів


Коцюк Леся Миколаївна
кандидат філологічних наук, доцент
lesya.kotsyuk@oa.edu.ua


Відгуки випускників


Освітня програма «Мовна медіація і TESOL» є надзвичайно важливою для сучасності. По-перше, у світі, де мовна різноманітність стає нормою, вміння медіювати між мовами є ключовим для ефективної комунікації та розвитку міжнаціонального співробітництва. По-друге, зростаюча потреба у викладачах англійської як другої мови (TESOL) відображає важливість освіти для розвитку міжкультурного розуміння та сприяння глобальної конкурентоспроможності. Така програма дає змогу ґрантам освітної програми отримати не лише педагогічні навички, але й засоби для ефективного використання мовних медіа для навчання та сприяння взаєморозумінню в міжкультурному середовищі.
Навчально-науковий інститут лінгвістики на сьогоднішній день є надзвичайно важливими з кількох ключових причин: вивчення романських та германських мов відкриває двері до розуміння культур, літератури та історії країн, де ці мови використовуються, що сприяє розвитку міжкультурного розуміння та сприяє глобальній співпраці та взаєморозумінню; Навчально-науковий інститут лінгвістики готує фахівців із перекладу та мовної медіації, що є надзвичайно важливим у сучасному світі з його зростаючою міжнародною комунікацією та потребою в професійних перекладачах.
Крім того, вивчення мов у інституті сприяє розвитку мовних навичок, що є важливим для особистого та професійного зростання. Знання декількох мов розширює можливості для кар'єрного зростання та відкриває нові перспективи на ринку праці.
Отже, Навчально-науковий інституту лінгвістики відіграє важливу роль у підготовці кваліфікованих фахівців із міжнародних відносин, перекладу, медіації та культурного обміну, що робить їх важливими для сучасного світу.

Фабрикіна Вікторія

Перші 4 роки навчання я навчалася на факультеті романо-германської мов. Саме на бакалавраті я покращила свої знання з англійської мови. Вивчила також німецьку та польську мови; зрозуміла, що саме при НаУОА бажаю стати науковицею та викладачем англійської та німецької мов. Тому, згодом я вступила до магістратури у Навчально-науковий інститут лінгвістики саме у нашому університеті й обрала освітню програму Language Mediation and TESOL. Вступила саме на цю програму, тому що мені завжди подобалося вивчати іноземні мови, а також мала нездоланне бажання стати науковицею у сфері філології та покращити свою методику викладання іноземних мов. Я глибоко переконана у тому, що саме НаУОА може допомогти реалізувати мету нашим майбутнім студентам.

Лівандовська Ірина

Навчання на магістратурі в інституті лінгвістики було надзвичайно насиченим та цікавим досвідом. Програма була добре структурована, викладачі дуже компетентні і завжди готові допомогти. Я отримала не лише нові знання, а й цінні практичні навички, які допомагають мені у професійній карʼєрі. Рекомендую це місце для подальшого навчання та розвитку!

Матласевич Ірина

Навчання було цікавим у плані дозвілля та позакласних активностей та корисним у плані практичної підготовки – практика іноземної мови тут кожного дня, в тому числі з носіями.
Наш інститут готує сильних та впевнених фахівців-філологів зі знанням 3-х іноземних мов, які з легкістю після закінчення навчання підкорюють омріяні та бажані професійні вершини. Хотілося б також зазначити, що є можливість поєднувати навчання із роботою, що особисто для мене було дуже цінним досвідом. Щиро вдячна дружній сім'ї інституту лінгвістики за прекрасні роки навчання!).

Котяй Соломія

Роки навчання в академії пролетіли непомітно. Предмети викладались на найвищому рівні справжніми професіоналами своєї справи.
Навчання надало можливість отримати круті знання. Рекомендую вступати на магістратуру до нашого Навчально-наукового інституту лінгвістики.

Зеленська Надія