Історія та археологія

Навчально-науковий інститут міжнародних відносин та національної безпеки

Код спеціальності – 032 Історія та археологія
Освітньо-професійна програма: історія та археологія

Денна форма:

Ліцензований обсяг – 25 місць
Максимальний обсяг державного замовлення у 2024 році – 15 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 25 500 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2023 р. вступу) – 102 000 грн.

Заочна форма

Ліцензований обсяг – 15 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 19 000 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2023 р. вступу) – 76 000 грн.

Середній рейтинговий бал зарахованих на державну форму навчання174,92

Середній рейтинговий бал зарахованих на контрактну форму навчання149,13

Вступники допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення та можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше ніж 130,000.

Мінімальна кількість балів для допуску до участі у конкурсі виключно на платну форму навчання – 100.

Розрахувати конкурсний бал >>

Магістр

Денна форма:

Ліцензований обсяг – 10 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 27 000 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2023 р. вступу) – 40 500 грн.

Заочна форма

Ліцензований обсяг – 5 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 21 000 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2023 р. вступу) – 31 500 грн.

Причини обрати освітньо-професійну програму “Історія та археологія”:

1. навчитеся аналізувати та прогнозувати суспільно-політичні процеси;
  2. матимете можливість слухати лекції відомих українських істориків та професорів провідних університетів світу;
  3. зможете стати учасником унікальних археологічних розкопок;
  4. відвідаєте музейні експозиції та старовинні замки України;
  5. оволодієте засадами педагогічної роботи та матимете можливість отримати кваліфікацію учителя або викладача вищого навчального закладу.

Можливості працевлаштування:

Учитель ЗЗСО

Археолог

Політичний консультант

• Архівіст, експерт із комплектування музейного та виставочного фонду, зберігач експонатів, зберігач фондів;
  • Археограф, археолог, етнолог, палеограф;
  • Історик, історик (економіка), історик (політика), історик (суспільні відносини), консультант з питань історії, консультант із суспільно-політичних питань (у партіях та інших громадських організаціях);
  • Екскурсовод.

За освітньо-професійною програмою “Історія та археологія” Ви зможете отримати:

• ступінь бакалавра історії та археології;
  • ступінь магістра історії та археології;
  • ступінь доктора філософії з історії та археології.

Інформаційний пакет ЄКТС:

Схожі освітньо-професійні програми: Політологія, Практична філософія. Консалтинг та коучинг, Культурологія, Право.

Білявська Даяна Валеріївна
email: daiana.biliavska@oa.edu.ua
тел.: +380 (96) 241 69 68

Івахів Назарій
студент 2 курсу освітньо-професійної програми “Історія та археологія”
email: nazarii.ivakhiv@oa.edu.ua

Відгуки випускників

Навчання за спеціальністю «історія» в Острозькій академії допомогло мені сформувати уявлення, якими навичками та рисами має володіти фаховий дослідник. Високий професіоналізм та непересічний інтелектуальний рівень викладачів відкрили для мене світ академічної науки. Їхня відданість своїм дослідницьким інтересам та покликанню справили незабутнє враження на моє професійне становлення у майбутньому. Світоглядний базис фахового науковця, отриманий в Острозькій академії досі слугує для мене взірцем.

Юрій Пшеничний

Освітня програма за спеціальністю «історія» в Острозькій академії відповідає усім стандартам сучасної освіти, а знання і досвід, отримані в процесі навчання, дали мені хороший старт і багато переваг у подальшій професійній діяльності. Хочеться відзначити високий рівень кваліфікації викладацького складу кафедри історії, який назавжди завоював моє визнання і повагу.

Тетяна Сидорук доктор політичних наук, професор кафедри країнознавства НаУОА | Рік випуску – 2004

Я вдячний своїм викладачам, які з наполегливістю, професіоналізмом та старанністю передавали нам знання і власним прикладом вели до храму її величності Науки.

Владислав Берковський директор Центрального державного архіву зарубіжної україніки | Рік випуску – 2000