Освітні програми
Галузь знань: 03 Гуманітарні науки
Код спеціальності – 035 Філологія
Код спеціалізації – 035.01 Філологія: українська мова і література
Освітньо-професійна програма: Українська філологія: літературні та мовнокомунікативні студії
Магістр
Денна форма:
Ліцензований обсяг – 10 місць
Вартість навчання за рік у 2024 р. – 28 200 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2024 р. вступу) – 42 300 грн.
Заочна форма:
Ліцензований обсяг – 10 місць
Вартість навчання за рік у 2024 р. – 22 200 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2024 р. вступу) – 33 300 грн.
Редактор
Копірайтер та рерайтер
Менеджер із комунікацій
За освітньо-професійною програмою “Українська філологія: літературні та мовнокомунікативні студії” Ви зможете отримати:
Інформаційний пакет ЄКТС:
Схожі освітньо-професійні програми: літературна творчість художній переклад; англійська та друга іноземна (німецька/французька) мови. Література. Переклад;; журналістика; культурологія; інформаційна, бібліотечна та архівна справа.
Рабчук Ірина Юріївна
викладач кафедри української мови та літератури НаУ ОА
email: iryna.rabchuk@oa.edu.ua
тел.: +380 (68) 118 34 63
Пиліпака Альона
студентка 4 курсу освітньо-професійної програми «Українська мова та література»
email: alona.pylipaka@oa.edu.ua
тел.: +380 (98) 356 63 89
Відгуки випускників
Острозька академія дала мені не лише ґрунтовні знання, але й орієнтири для самореалізації і самостановлення. Вважаю, що в ОА дуже велику увагу звертають на формування особистості як такої.Це дуже важливо в сучасному світі. Ще я навчилася бути комунікабельною, цілеспрямованою, наполеглевого. Без цього жодні знання не допоможуть у професійному становленні.
Найкраща інвестиція у власне майбутнє – гідний рівень освіти. Вдалий вибір університету визначає професійний напрям, у якому рухатиметься людина. Вважаю, що мені з Університетом пощастило, адже тут зустріла Викладачів, які не лише ділилися власним досвідом, знаннями, а й стимулювали мислити, постійно шукати нову інформацію, переборювати власні страхи, рухатися вперед, як би складно не було.
Навчання на гуманітарному факультеті дало мені якісні знання, вміння шукати швидкі рішення та викладатися максимально в улюбленій справі. І найголовніше – розуміння, що вчитися треба завжди.
Чого навчила мене Академія? Розуміння поняття «еліта». І як би з посмішкою всі ми не згадували це улюблене наше слово, сенс його по-справжньому багато хто (і я теж) зрозуміли тоді, коли якраз «вийшли у світ» з Академії. Ми – той, окремий вид людей, яких навчили мати цінності. Ті, хто знає, що не гаманцем батьків єдиним можна досягати цілей. ОА – це таке середовище, потрапивши в яке, ти не можеш не рости, навіть якщо сам не бажаєш. Навіть якщо ти станеш найвільнішим із «слухачів», ОА залишиться у твоїй голові. Бо ОА – це не предмети і пари, це світогляд.
Я настільки люблю свою альма-матір, що тут я й здобула другу вищу освіту за спеціальністю «Англійська мова та література» Звісно, від часу мого випуску в університеті відбулося безліч змін, але впевнена, дещо таки залишилося незмінним: відмінні знання, високий професіоналізм викладачів, збереження університетських традицій і культурних цінностей, найкращі можливості для гармонійного особистісного розвитку. Ось уже шість років я працюю за спеціальністю: займаюся редагуванням й корегуванням текстів у різних сферах – від художніх до наукових, від піар-текстів до текстів про нафту й газ. Я з трепетом бережу всі здобуті знання в академії, але водночас і не забуваю про саморозвиток, адже куди ж без нього Попри те, що маленьке місто Острог не подарує вам безліч розваг, «Острозька академія» 100%-во забезпечить вам яскраве студентське життя, головне – будьте його частиною, проживайте свої студентські роки з максимальною віддачею. Єдина моя маленька порада всім студент(к)ам – намагайтеся вже від 3-го курсу починати десь підпрацьовувати, що дуже знадобиться в майбутньому після закінчення університету, обов’язково беріть участь в обмінних програмах. А знаєте: якби в мене була можливість знову обрати університет для навчання, я б без жодних вагань вступала б до «Острозької академії»!