Іменні та персональні гранти на навчання для абітурієнтів 2024 Національного університету «Острозька академія»

Дорогі абітурієнти 2024, які вступають на освітні програми бакалаврату та магістратури НаУОА!

Ви маєте унікальну можливість отримати кошти для покриття витрат на отримання якісних освітніх послуг.

Розмір персонального гранту становить від 30% до 100% вартості одного року навчання на відповідній освітній програмі першого (бакалаврського) або другого (магістерського) рівня вищої освіти. 

Перелік іменних грантів на навчання та їх розмір визначається грантодавцями.

Грант можуть отримати:

  • абітурієнти поточного року вступу першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти із наданням відповідного гранту після зарахування їх у число здобувачів НаУОА;

Критерії для отримання грантів:

  • високий конкурсний бал під час вступу (не нижче 180 балів) (для абітурієнтів);
  • наявність перемог у наукових, культурних, мистецьких, спортивних тощо міжнародних та всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, змаганнях;
  • здобувачі з малозабезпечених сімей та інше.

Першим етапом конкурсного відбору є заповнення та подання аплікаційної онлайн-форми заявки з мотиваційним листом на отримання гранту на навчання з 1 до 25 серпня 2024 року.

Другий етап передбачає проходження співбесіди в очному або дистанційному форматі

Третій етап - визначення переможців конкурсного відбору в останній тиждень серпня.

Після затвердження переможців конкурсного відбору між Грантодавцем та НаУОА укладається договір щодо надання персональних грантів на навчання згідно із списком їх набувачів. На підставі цього договору здійснюється перерахунок коштів на покриття вартості навчання на рахунок Національного університету «Острозька академія».

Положення про іменні та персональні гранти на навчання для здобувачів Національного університету “Острозька академія”


Історії успіху: студенти НаУОА здобувають безкоштовну освіту завдяки освітнім грантам

Я хочу щиро подякувати за безцінну підтримку, яку надає Національний університет «Острозька академія» та його вірні друзі-грантодавці студентам...

Слова, британського математика, Альфреда Норта Вайтхеда «Ніхто не досяг успіху без допомоги інших. Мудрі та впевнені в собі люди приймають цю допомогу з вдячністю» мають глибокий зміст. Адже усі ми інколи потребуємо настанови, поради та допомоги.

Пам’ятаю той день, коли я дізналась про отримання Гранту імені Михайла Весельського, це була безумовно щаслива мить. Саме тоді я відчула невимовну радість та бажання рухатись далі, адже отримала визнання своїх досягнень. Для мене, підтримка університету та Михайла Весельського – це більше ніж просто фінансовий внесок, це відчуття величезної віри в мої можливості, та створення умов для їх реалізації в освітній та громадській сферах. Тепер я можу зосередитися на навчанні, розвитку своїх навичок та досягненні успіхів, не хвилюючись про фінансові труднощі.

Окремі слова подяки хочу висловити для Михайла Миколайовича. Адже його підтримка важлива не лише для мене особисто, але й для усієї нашої академічної родини, це допомога старанним студентам, активній молоді, яка завжди була ключем до побудови кращого майбутнього. Дякую за допомогу, віру та важливий внесок у наше майбутнє Національному університету «Острозька академія» та його вірним та надійним друзям!

Киричук Ангеліна Миколаївна, студентка ІІ курсу Навчально-наукового інституту лінгвістики, ОПП «Германські мови та література (переклад включно), перша - англійська

Навчаючись в Навчально-науковому інституті права ім. І. Малиновського, я отримую нові знання, зростаю особисто і професійно...

Хочу знайти себе в юридичній сфері, а тому щоб досягти своїх короткострокових і довгострокових цілей, мені потрібно розвивати свою пристрасть і покращувати свої навички. Отримання Гранту імені Михайла Весельського стало для мене чудовим стимулом продовжити працювати ще більше та розвивати українську економіку заради перемоги та успішного майбутнього нашої держави.

Щиросердечно вдячна ректору Національного університету «Острозька академія» Ігорю Демидовичу Пасічнику та меценату Михайлу Весельському, що у такий важкий час ви не залишаєтеся осторонь, підтримуєте студентів та мотивуєте їх рухатися вперед!

Поліщук Тетяна Миколаївна, студентка ІV курсу ННІП ім. Малиновського, ОПП «Право»

Я, щаслива спудейка, якій Національний університет «Острозька академія» та Михайло Миколайович Весельський дали шанс продовжити навчатись у цьому університеті, на обраній мною спеціальності безкоштовно...

Грант, який я отримала, став важливою опорою, дозволяючи мені не тільки оплатити навчання, але й зосередитися на досягненні академічних цілей і вірити в те, що я можу їх досягнути.

Хочу висловити щиру подяку Національному університету «Острозька академія» та Михайлу Весельському за внесок у розвиток освітньої галузі та підтримку студентів у досягненні їхніх амбіцій. Ваша робота має велике значення, і я вдячна за те, що ви робите.

Нехай ця ініціатива продовжує приносити позитивні зміни в життя студентів, яким ви надаєте можливість отримати освіту.

Полюхович Ірина Миколаївна, студентка ІІ курсу ННІМВНБ, ОПП «Національна безпека (за окремими сферами забезпечення та видами діяльності)»

Я хочу висловити щирі слова вдячності для Університету та мецената Михайла Весельського за надання мені іменного гранту...

Грант став для мене не лише фінансовою підтримкою, але й мотиваційним поштовхом для досягнення нових цілей.

Я вдячна Університету за створення такої можливості, та пану Михайлу Весельському за його небайдужість та щедрість. Це цінний дарунок, який дозволив мені розвиватися, вчитися, розширювати свої можливості та реалізовувати свої професійні амбіції.

Денищук Вікторія Сергіївна, студентка ІІІ курсу Економічного факультету, ОПП «Комп’ютерні науки»

Я, від щирого серця дякую меценату Михайлу Весельському та своїй Alma-mater за отримання Гранту імені Михайла Весельського...

Ця підтримка є дуже важливою для мене та нашої родини, адже отримавши грант, я побачила сльози радості мами, яка і раділа і плакала водночас. З того моменту я зрозуміла, що треба докладати максимум зусиль, аби зростати особистісно та професійно, та виправдати надану мені довіру.

Вдячна щиро за фінансову підтримку, яка є стимулом до навчання та творчості, символом надії та впевненості у майбутньому, і необхідною, як ніколи, у цей складний для нас час. Дякую за щедрість та благодійність, увагу до молодих людей, що, безсумнівно, є прикладом для наслідування.

Пігулко Дарина Ярославівна, студентка ІІ курсу ННІМВНБ, ОПП «Національна безпека (за окремими сферами забезпечення та видами діяльності)»

Я вдячний за Грант імені Михайла Весельського, який повністю покрив річну вартість мого навчання...

Щиро вдячний ректору НаУОА Ігорю Пасічнику та меценату Михайлу Весельському, що розкрили свої серця для допомоги студентам, надали можливість здобувати освіту молодому поколінню, яке в майбутньому розбудовуватиме правову, соціальну, культурну та економічно стабільну державу. Приємно бачити те, як ви стаєте добрим Божим інструментом через яких Він може впливати, допомагати та відповідати на молитви. Завдяки вам розуміємо, що добро існує, а Бог турбується через вірних людей.

Бажаю Вам побачити, як посіяне Вами добро проросте та дасть плоди багатократно! Рясних Божих благословень!

Гаврилюк Віктор Валерійович, студент ІІІ курсу Економічного факультету, ОПП «Економічна кібернетика, групи»

Новини пов'язані з грантами