Приймальна комісія

Графік роботи Приймальної комісії

Дні Години
понеділок – п’ятниця 10:00 – 16:00
субота – неділя вихідний
Графік роботи під час прийому документів
1 серпня – 30 вересня понеділок – п’ятниця 9:00 – 17:00
20, 27 і 31 серпня, 6 вересня 9:00 – 18:00
субота – неділя 10:00 – 13:00
1 жовтня – 30 листопада понеділок – п’ятниця 9:00 – 17:00
  субота – неділя вихідний
Святкові дні вихідний

Контакти приймальної комісії

Відповідальний секретар приймальної комісії Харчук Юлія Юріївна

Адреса: 35800 Рівненська обл., м.Острог, вул. Семінарська, 2
Телефони: (03654) 3-00-69, 09755374100960266880
Адреса електронної пошти: julia.kharchuk@oa.edu.ua

Склад Приймальної комісії (наказ ректора № 112 від 16 грудня 2019 року)

Пасічник Ігор Демидович – ректор, голова приймальної комісії;
Каламаж Руслана Володимирівна - проректор з навчально-виховної роботи, заступник голови приймальної комісії з питань вступу до аспірантури;
Харчук Юлія Юріївна - відповідальний секретар приймальної комісії;
Пастушок Галина Сергіївна – заступник відповідального секретаря приймальної комісії з питань вступу до магістратури;
Костів Ольга Мар'янівна – заступник відповідального секретаря приймальної комісії, адміністратор ЄДЕБО, уповноважена особа приймальної комісії з питань прийняття та розгляду електронних заяв;
Родзен Олена Антонівна – адміністратор ЄДЕБО, член комісії;
Кралюк Петро Михайлович – головний науковий співробітник, голова вченої ради, член комісії;
Іщук Сергій Іванович – директор Навчально-наукового інституту права ім. І.Малиновського, член комісії;
Атаманенко Алла Євгенівна – декан факультету міжнародних відносин, член комісії;
Карповець Максим Вячеславович – декан гуманітарного факультету, член комісії;
Ковальчук Інна В'ячеславівна – декан факультету романо-германських мов, член комісії;
Козак Людмила Василівна – декан економічного факультету, член комісії;
Лебедюк Віталій Миколайович – декан факультету політико-інформаційного менеджменту, член комісії;
Балашов Едуард Михайлович – керівник відділу міжнародних зв'язків, член комісії;
Лотиш Тетяна Василівна – юрисконсульт, член комісії;
Марченко Антоніна Вікторівна – заступник головного бухгалтера, член комісії;
Любас Зоряна Іванівна – представник Братства Спудеїв НаУОА, член комісії;
Шелестюк Юлія Сергіївна – представник Братства Спудеїв НаУОА, член комісії;
Самчук Іванна Борисівна - професіонал з антикорупційної діяльност, член комісії
Кузьменко Наталія Володимирівна – завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Острозької районної державної адміністрації, представник громадськості, член комісії.