Право

Освітні програми

Навчально-науковий інститут права ім. І. Малиновського


Код спеціальності – 081 Право
Освітньо-професійна програма: Право


Бакалавр

Денна форма:

Ліцензований обсяг – 105 місць
Максимальний обсяг державного замовлення у 2022 році – 35 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 32 000 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2023 р. вступу) – 128 000 грн.

Заочна форма

Ліцензований обсяг – 10 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 24 000 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2023 р. вступу) – 96 000 грн.

Мінімальний прохідний бал на державну форму навчання у 2021 р.189,332

Середній прохідний бал для вступу на платну форму навчання у 2022 р.160,481

Вступники допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення та можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше ніж 140,000.

Мінімальна кількість балів для допуску до участі у конкурсі виключно на платну форму навчання – 120.


Розрахувати конкурсний бал >>

Магістр

Денна форма

Ліцензований обсяг – 74 місць
Максимальний обсяг державного замовлення у 2022 році – 18 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 28 000 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2023 р. вступу) – 42 000 грн.

Заочна форма

Ліцензований обсяг – 5 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 25 000 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2023 р. вступу) – 37 500 грн.


Причини обрати освітньо-професійну програму “Право”:

 1. навчитеся відстоювати та захищати свої права;
 2. отримаєте практичні навички з оформлення юридичної документації та консультування клієнтів;
 3. отримаєте унікальну можливість закріпити знання на практиці та перейняти досвід у найкращих юристів України і світу;
 4. навчитеся аналізувати суспільно-політичні події та зможете надавати юридичну оцінку тому, що відбувається;
 5. завдяки поглибленому вивчення юридичної англійської мови зможете успішно скласти міжнародний іспит IELTS та отримаєте можливість працювати в кращих юридичних компаніях світу.

Можливості працевлатування:

Юрисконсульт

Нотаріус

Адвокат


 • суддя;
 • прокурор;
 • слідчий;

За освітньо-професійною програмою “Право” Ви зможете отримати:

 • ступінь бакалавра права;
 • ступінь магістра права;
 • ступінь доктора філософії.

Інформаційний пакет ЄКТС:


Схожі освітньо-професійні програми: національна безпека; політологія; історія та археологія; міжнародні відносини.Боржецька Наталія Леонідівна
кандидат юридичних наук, старший викладач


Рачковська Валерія
студентка 3 курсу освітньої програми "Право"


Відгуки випускників

Я навчалась за спеціальністю «Право» і можу впевнено сказати, що отримала максимум від свого навчання. Чудові та професійні викладачі, підтримка усіх ініціатив від адміністрації, відчуття комфорту та перебування «на своєму місці» – найкраще, що може дати університет. Якість знань та викладання матеріалу також були на високому рівні. З іншого боку, навчання доповнювалось активним студентським життям, яке в Острозькій академії також не поступається за якістю. Загалом, це були чудові часи і я жодного разу не пошкодувала, що обрала саме ОА для здобуття вищої освіти.

Катерина Омельчук | Рік випуску – 2022

Це університет, який справді дає глибокі знання, неймовірний колектив викладачів заохочують до всебічного розвитку, використовують інноваційні методи та прийоми. Так, тут неможливо купити іспит, адже від студентів вимагають лише знання та старання. Немає корупції і це найголовніше! Гарно розвинене студентське самоврядування. Крутий виш! Круті викладачі! Мої 4 роки студентського життя пролетіли, як птах у небі. Інститут права найкращий! Можу це з упевненістю казати! Хочу на магістратуру вступати теж до Національного університету «Острозька академія».

Дарина Селецька | Рік випуску – 2022

Мене звати Богдан Шабаровський, я випускник Інституту права (2015 рік). Працюю адвокатом у Києві. Мій вибір Академії був трохи спонтанним і випадковим, але я жодного разу про нього не пошкодував. Академія – це більше, ніж навчальний заклад. Це – великий студентський простір, де є місце для всього: навчання, спорту, тусовок, стосунків. Академія закохує в себе із перших днів, і це відчуття любові уже не зникає. Випускники Академії – це велика спільнота: навіть у Києві завжди впізнаєш своїх. Правнича освіта, яку можна отримати в Острозі, нічим не гірша від тієї, що дають в “крутих” університетах Києва, Харкова чи Одеси. Бути випускником Академії – це велика честь і великий виклик.

Богдан Шабаровський адвокат, один із авторів сервісу SudoBot | Рік випуску – 2015

Викладачі Інституту права ім. І. Малиновського (колишнього правничого факультету) Національного університету «Острозька академія» не лише дають ґрунтовні знання в сфері права, але й вміють знайти індивідуальний підхід до підготовки кожного спудея, внаслідок чого після завершення навчання зі стін Alma-Mater виходять не просто люди з вищою юридичною освітою, а юристи, нехай початківці, але все ж таки юристи із власною життєвою і правовою позицією, які можуть і бажають змінити ситуацію на краще і сприяють формуванню позитивної думки в суспільстві про представників даної професії.

Михайло Мазяр старший прокурор прокуратури Кам’янка-Бузького району Львівської області, юрист 1 класу | Рік випуску – 2007

Юридична спеціальність це не тільки знання законодавства, а вміння оцінити ситуацію по «духу закону». Саме тому, особа, яка отримала юридичну освіту та готова працювати юристом, повинна мати сформовані життєві принципи, які не дозволять їй маніпулювати законодавством в негативному значення цього слова. Викладачі Інститут права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія» не лише дають знання в сфері права, а постійно працюють над формуванням студентів, як осіб з високими моральними стандартами, постійно заохочуючи бути відповідальними та принциповими стосовно своєї професії.

Іван Михальчук юрист, юридична фірма «Астерс» (м. Київ) | Рік випуску – 2008

Після закінчення навчання на візитівках багатьох нас, молодих юристів-початківців, випускників правничого факультету НаУ “Острозька академія”, був напис: “Jus est ars boni et aequi” (“Право – мистецтво добра і справедливості”). Це не просто фраза латиною, яку ми вивчили, а яскраве свідчення того, що випускник Інституту права ім. І. Малиновського Національного університету “Острозька академія” отримує не лише диплом юриста, а й сформовану систему моральних цінностей та пріоритетів, яка є запорукою того, що в майбутньому такий юрист не лише успішно реалізує себе в професії, але й буде застосовувати право заради добра та справедливості.

Микола Бляшин адвокат, керівник Адвокатського Бюро “Миколи Бляшина” (м. Рівне) | Рік випуску – 2004