Освітні програми
Код спеціальності – 081 Право
Освітньо-професійна програма: Право
Бакалавр
Денна форма:
Ліцензований обсяг – 105 місць
Максимальний обсяг державного замовлення у 2024 році – 16 місць
Вартість навчання за рік у 2024 р. – 34 200 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2024 р. вступу) – 136 800 грн.
Заочна форма
Ліцензований обсяг – 45 місць
Вартість навчання за рік у 2024 р. – 25 400 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2024 р. вступу) – 101 600 грн.
Мінімальний бал зарахованих на платну форму навчання у 2024 р. – 151,222
Середній бал зарахованих на платну форму навчання у 2024 р. – 161,944
Вступники допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення та можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше ніж 150,000.
Мінімальна кількість балів для допуску до участі у конкурсі виключно на платну форму навчання – 150.
Магістр
Денна форма
Ліцензований обсяг – 74 місць
Максимальний обсяг державного замовлення у 2024 році – 18 місць
Вартість навчання за рік у 2024 р. – 42 200 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2024 р. вступу) – 63 300 грн.
Заочна форма
Ліцензований обсяг – 5 місць
Вартість навчання за рік у 2024 р. – 33 700 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2024 р. вступу) – 50 550 грн.
Причини обрати освітньо-професійну програму “Право”:
Можливості працевлатування:
Юрисконсульт
Нотаріус
Адвокат
За освітньо-професійною програмою “Право” Ви зможете отримати:
Інформаційний пакет ЄКТС:
Схожі освітньо-професійні програми: національна безпека; політологія; історія та археологія; міжнародні відносини.
Матвійчук Марія Анатоліївна
завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін імені Василя Попелюшка
Герасимчук Діана
студентка 3 курсу освітньої програми "Право"
Відгуки випускників
Я навчалась за спеціальністю «Право» і можу впевнено сказати, що отримала максимум від свого навчання. Чудові та професійні викладачі, підтримка усіх ініціатив від адміністрації, відчуття комфорту та перебування «на своєму місці» – найкраще, що може дати університет. Якість знань та викладання матеріалу також були на високому рівні. З іншого боку, навчання доповнювалось активним студентським життям, яке в Острозькій академії також не поступається за якістю. Загалом, це були чудові часи і я жодного разу не пошкодувала, що обрала саме ОА для здобуття вищої освіти.
Це університет, який справді дає глибокі знання, неймовірний колектив викладачів заохочують до всебічного розвитку, використовують інноваційні методи та прийоми. Так, тут неможливо купити іспит, адже від студентів вимагають лише знання та старання. Немає корупції і це найголовніше! Гарно розвинене студентське самоврядування. Крутий виш! Круті викладачі! Мої 4 роки студентського життя пролетіли, як птах у небі. Інститут права найкращий! Можу це з упевненістю казати! Хочу на магістратуру вступати теж до Національного університету «Острозька академія».
Мене звати Богдан Шабаровський, я випускник Інституту права (2015 рік). Працюю адвокатом у Києві. Мій вибір Академії був трохи спонтанним і випадковим, але я жодного разу про нього не пошкодував. Академія – це більше, ніж навчальний заклад. Це – великий студентський простір, де є місце для всього: навчання, спорту, тусовок, стосунків. Академія закохує в себе із перших днів, і це відчуття любові уже не зникає. Випускники Академії – це велика спільнота: навіть у Києві завжди впізнаєш своїх. Правнича освіта, яку можна отримати в Острозі, нічим не гірша від тієї, що дають в “крутих” університетах Києва, Харкова чи Одеси. Бути випускником Академії – це велика честь і великий виклик.
Викладачі Інституту права ім. І. Малиновського (колишнього правничого факультету) Національного університету «Острозька академія» не лише дають ґрунтовні знання в сфері права, але й вміють знайти індивідуальний підхід до підготовки кожного спудея, внаслідок чого після завершення навчання зі стін Alma-Mater виходять не просто люди з вищою юридичною освітою, а юристи, нехай початківці, але все ж таки юристи із власною життєвою і правовою позицією, які можуть і бажають змінити ситуацію на краще і сприяють формуванню позитивної думки в суспільстві про представників даної професії.
Юридична спеціальність це не тільки знання законодавства, а вміння оцінити ситуацію по «духу закону». Саме тому, особа, яка отримала юридичну освіту та готова працювати юристом, повинна мати сформовані життєві принципи, які не дозволять їй маніпулювати законодавством в негативному значення цього слова. Викладачі Інститут права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія» не лише дають знання в сфері права, а постійно працюють над формуванням студентів, як осіб з високими моральними стандартами, постійно заохочуючи бути відповідальними та принциповими стосовно своєї професії.
Після закінчення навчання на візитівках багатьох нас, молодих юристів-початківців, випускників правничого факультету НаУ “Острозька академія”, був напис: “Jus est ars boni et aequi” (“Право – мистецтво добра і справедливості”). Це не просто фраза латиною, яку ми вивчили, а яскраве свідчення того, що випускник Інституту права ім. І. Малиновського Національного університету “Острозька академія” отримує не лише диплом юриста, а й сформовану систему моральних цінностей та пріоритетів, яка є запорукою того, що в майбутньому такий юрист не лише успішно реалізує себе в професії, але й буде застосовувати право заради добра та справедливості.