Освітній центр “Донбас – Україна” та “Крим – Україна”

Бакалавр


Освітній центр “Донбас – Україна” та “Крим – Україна” в НаУOА створено з метою консультування та супроводу вступу в університет вступників з числа осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей.

Наказ ректора №130-І від 24 грудня 2021 року «Про створення в НаУОА «Освітнього центру «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» на Вступну кампанію - 2022»

Правила прийому для здобуття вищої освіти у Національному університеті «Острозька академія» осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення.

Контакти освітніх центрів НаУОА

Порядок прийому для здобуття вищої освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення

Найважливіші дати

Для отримання документа про повну загальну середню освіту через освітній центр «Донбас-Україна та Крим-Україна» необхідно:

 1. Звернутися до освітнього центру “Донбас – Україна” та “Крим – Україна” в НаУOА.
 2. З 7 червня до 24 вересня 2022 року надати такі документи:
  • заяву (для повнолітніх) або заяву батьків (одного з батьків) або інших законних представників (для неповнолітніх) заявників;
  • документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України «Про громадянство України»), або свідоцтво про народження;
  • освітню декларацію.
  • фото розміром 3х4.
 3. Звернутися до Острозької загальноосвітньої школи №1, м. Острог для проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації (ДПА) з таких предметів:
  • українська мова;
  • історія України.

   На сайті dostupnaosvita.com.ua  опрацювати безкоштовні відеоуроки, презентації, завдання з української мови, літератури, історії України.
 4. Після успішного проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації отримати в освітньому центрі довідку Острозької загальноосвітньої школа №1, м. Острог про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації. Одночасно з видачею довідки для Вас буде замовлено свідоцтво про загальну середню освіту.
 5. Подати особисто в письмовій формі до приймальної комісії НаУОА такі документи:
  • паспорт (свідоцтво про народження);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
  • довідку Острозької загальноосвітньої школа №1, м. Острог про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації, яка є підставою для участі в конкурсі без подання сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та НМТ.

Усі особи, які вступають через освітній центр «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» беруть участь у загальному конкурсі на місця державного замовлення.

Вступники з тимчасово окупованих територій та особливо небезпечних територій, які мають український атестат і позитивні результати ЗНО або НМТ, мають можливість вступати до НаУОА для участі в широкому конкурсі на місця державного замовлення.

Корисні ресурси:

ВСТУП 2022 ДЛЯ ОСІБ З ТОТ В ІНФОГРАФІЦІ

Покрокова інструкція для здобуття освіти

Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь УкраїниІнформаційні матеріали Фонду «Відкрита політика»

Відеоролик «Успішна історія вступу Марії з Макіївки»

Марія народилася і виросла у Макіївці на Донеччині. Їй завжди подобалися творчі та креативні професії. Своєю майбутньою спеціальністю вона давно вирішила обрати культурологію. Але школу їй довелося закінчувати у окупованій Макіївці, тож у якийсь момент дівчина подумала, що доведеться розпрощатися з мрією. Однак завдяки Фонду «Відкрита політика» Марія дізналася про можливість спрощеного вступу до українських вишів – через Освітні центри. Без ЗНО, паспорта, свідоцтва про середню освіту. «Цей шлях я обрала, тому що хочу жити та навчатися у перспективній та безпечній країні. Впевнена, що саме в Україні зможу реалізувати свої мрії та досягнути поставлених цілей», – зізнається Марія.