Cтудентське радіо

Студентське життя


ОСТРАДІО – задум ініціативної групи при підтримці PR-відділу, спрямований на запуск та розвиток нового типу ЗМК студентства Острозької академії. Острадіо працює виключно на теренах Інтернету, введений в дію за підтримки адміністрації університету в 2009 році.

Мета радіо: інформувати про всі університетські заходи, розвивати студентів університету за допомогою вечірніх радіопередач, популяризувати якісну україномовну та зарубіжну музику, покращити зв’язки з громадськістю Національного університету «Острозька академія» та формувати його імідж, за допомогою використання потенціалу глобальної мережі Інтернет.

Проект орієнтований на молодих, активних та зацікавлених в інтелектуальному розвитку людей, адже під час свого ефіру студентське радіо пропонує увазі слухачів безліч розважальних та пізнавальних програм.

Колектив студентського радіо складається зі сумлінних діджеїв та дикторів, що гордо носять назву “волонтер студентського радіо”.

Колектив студентського радіо:

  • Катерина Даценко

  • Тимур Гарарук

  • Оля Підгайна

  • Олексій Каркачов

  • Аріна Рудик

  • Поліна Малець

  • Денис Гаврилюк

  • Маргарита Фещенко

«ПостСиденьки»

Програма, яка виходить у прямому ефірі по буднях із 19.00 до 20.00. Ведучі та запрошений гість (студент, викладач або гість академії) обговорюють актуальні для студентів теми, діляться враженнями, також слухачі мають можливість передати вітання та замовити пісню.

«The Fatter The Better» Автор: Тимур ГАРАРУК

Програма про електронну музику. У першій частині слухачі Острадіо мають змогу почути найсвіжіші релізи електронної музики тижня, а в другій гестмікси українських діджеїв.

«Keeping Up With RGL» Автори: Ольга ПІДГАЙНА та Аріна РУДИК

Чи доводилося вам коли-небудь чути, що студенти іноземної філології тільки те й роблять, що завчають десятки сторінок словників і зубрять нудні правила? Ми, як студентки РГМ, хочемо переконати вас, що всупереч розповсюдженим міфам, вивчення англійської мови може і має бути цікавим та сучасним. Вивчайте разом з нами корисні англійські вирази на прикладі популярних та легендарних пісень

«Вулик» Автор: Катерина ДАЦЕНКО

Якщо ти бажаєш почути свій голос на радіо, то програма «Вулик» — це саме те, що потрібно. Не соромся дати відповідь на одне з питань і тебе обов’язково почує вся академія!

“KinoView” Автор: Денис ГАВРИЛЮК

Програма “KinoView” присвячена фільмам, серіалам, новинкам зі світу кіно. Тут ви зможете почути огляди фільмів, що тільки мають вийти або вийшли нещодавно, а також відомих кінокартин, що завоювали прихильність багатомільйонної аудиторії.!

Для двостороннього зв’язку із студентами було створено спеціальну сторінку в мережах facebook, instagram, telegram. Тут публікують новини, цікаві музичні підбірки, анонси майбутніх передач та прямих ефірів, оголошення про спеціальні заходи, які організовує колектив радіо. Крім того,сторінка слугує способом зв’язку зі слухачами під час прямих ефірів — будь хто може залишити в обговоренні повідомлення, питання до гостя чи до діджея, передати привіт або просто замовити улюблену пісню.