Cтудентське радіо

Студентське життя

Студентське радіо Національного університету “Острозька академія” OstRadio працює з 2009 року і аж по сьогодні. Щоразу воно змінювало свої формати, програми і рубрики, проте незмінним протягом цього часу залишилося одне – любов студентів-радійників, які люблять свою справу та викладаються для неї на повну.

З 2023 року радіо має оновлену структуру та формат. Відтепер є дві гілки роботи – традиційне радіо та подкастинг. Окрім цього, радійники залучають інших студентів університету до виготовлення та публікації подкастів під їхнім наставництвом.

OstRadio є частиною ГО “Братство спудеїв” та у свою чергу ділиться на відділи, кожен з яких відповідає за певні процеси на радіо.

Інформаційний відділ відповідальний за формування новин для озвучування в прямому етері, формування щотижневих і щомісячних дайджестів з найважливішими новинами, пошук інформаційних приводів для новин, інформації на різну тематику, написання текстів різного типу, перевіряння текстів запропонованих до ротації пісень за встановленими критеріями.

HR-відділ опікується організацією масових студентських заходів та внутрішніх заходів для згуртування команди.

SMM-відділ залучає авдиторію до прослуховування і взаємодії з етерами та подкастами, повністю розробляє дизайн дописів і візуал сторінки в інстаграмі.

Технічний відділ забезпечує запис подкастів і прямих етерів, забезпечує безперебійну трансляцію аудіального контенту відповідно до внутрішнього графіка із сервера на сайт та обслуговує радійну техніку.

Радіо транслюється на динаміках, що розміщені у новому та старому корпусах академії, та на сайті. Щоперерви тут можна послухати і вічну українську класику, і інді-жанри, і рок, і поп. Плей-лист для ротації формують самі студенти. Сьогодні у команді радіо є 19 учасників. І всі вони горять ідеєю студентського радіо, адже це не просто про те, «щоб було». Основний фокус нині – на прямі етери, подкасти та трансляцію драйвової музики. Це свого роду стиль життя. Слухати OstRadio можна на сайті, слідкувати за роботою можна в Instagram та Telegram, ознайомитися з учасниками радіо на офіційній сторінці Острозької академії, а слухати подкасти – на сторінці у Spotify та YouTube.