Освітні програми
Код спеціальності – 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
Бакалавр
Освітньо-професійна програма: Міжнародні регіональні студії
Денна форма:
Ліцензований обсяг – 30 місць
Максимальний обсяг державного замовлення у 2024 році – 7 місць
Вартість навчання за рік у 2024 р. – 34 200 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2024 р. вступу) – 136 800 грн.
Мінімальний бал зарахованих на платну форму навчання у 2024 р. – 150,733
Середній бал зарахованих на платну форму навчання у 2024 р. – 164,199
Вступники допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення та можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше ніж 150,000.
Мінімальна кількість балів для допуску до участі у конкурсі виключно на платну форму навчання – 150.
Магістр
Освітньо-професійна програма: Євроатлантичні студії
Денна форма:
Ліцензований обсяг – 10 місць
Максимальний обсяг державного замовлення у 2024 році – 5 місць
Вартість навчання за рік у 2024 р. – 39 400 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2024 р. вступу) – 59 100 грн.
Причини обрати освітньо-професійну програму “Міжнародні регіональні студії/Євроатлантичні студії”:
Можливості працевлаштування:
Дипломат
Фахівець із міжнародного туризму
Перекладач
За освітньо-професійною програмою “Міжнародні регіональні студії” Ви зможете отримати:
За освітньо-професійною програмою «Євроатлантичні студії» Ви зможете отримати:
Інформаційний пакет ЄКТС:
Схожі освітньо-професійні програми: міжнародні відносини; політологія; германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська; історія та археологія.
Вікторія Давидів
студентка 4 курсу освітньої програми "Міжнародні регіональні студії"
Відгуки випускників
З першого курсу одразу поринув у обстановку старовинного міста та привітних викладачів Острозької академії. Навчання було приємним і з професійної, і психологічної точок зору, чому безпосередньо завдячую факультету міжнародних відносин і кафедрі країнознавства. Набір цікавих предметів у поєднанні з хорошим ставленням викладачів сприяв успішному завершенню навчання. За період навчання в ОА двічі проходив стажування в МЗС України, за що безпосередньо вдячний деканату і своїй кафедрі. Через рік після завершення навчання став учасником Програми стажування у Верховній Раді України та Центральних органах виконавчої влади і почав стажуватися в Комітеті ВРУ з питань європейської інтеграції. Працюючи нетривалий період на державній службі, вирішив спробувати себе в аналітичній сфері. Тож минулі три роки працював політичним аналітиком у Центрі Разумкова.
Робота в туризмі, передусім, початок кар'єри у цій сфері буде надто складним без загальної ерудиції, глибоких знань географії, історії, без орієнтування у політичній карті світу. Без любові до подорожей успіх у цьому бізнесі неможливий. Та й основи дипломатії завжди сприятимуть налагодженню корисних бізнесових контактів. Ключовою основою власного успіху я вважаю всі описані вище знання. Цю «вибухову суміш» мені вдалося одержати і збагатити у студентські роки на кафедрі країнознавства. Про краще і цікавіше судентське життя було годі мріяти: цікаві курси, які вивчаєш із задоволенням, обмінні програми у Польщі, Німеччині, фахові конференції і т.д. Врешті-решт, якби мене запитали, чи хотів би я якось по-іншому провести студентські роки, можливо, змінити спеціальність, навчальний заклад, моя відповідь була б однозначно «ні».
Навчання в Острозькій академії допомогло сформувати мене як особистість. І хоча, як і будь-хто, намагаюся не стояти на місці, саме завдяки альма-матер отримав міцну опору знань, життєвих орієнтирів і усвідомлення того, чим бажаю займатися по життю. Країнознавство як напрямок дало можливість вивчати безліч цікавих дисциплін, які надалі допомогли зорієнтуватися на нових місцях у різних країнах світу. Через тиждень після одержання диплома бакалавра вдалося впіймати можливість і переїхати до Об'єднаних Арабських Еміратів. Впродовж чотирьох років працював у дьюті-фрі Міжнародного аеропорту Дубаї (DXB), одному з найбільших транспортних вузлів світу з річним потоком туристів у понад 90 млн. Окрім роботи, вдалося відвідати чимало країн, знайти нових друзів з понад 100 країн, дізнатися про їх культуру, історію і традиції з перших вуст. І у 2017 здійснити свою студентську мрію – переїхати до Китаю, де проживаю до сьогодні. Під час навчання на країнознавстві постійно досліджував різноманітні аспекти КНР у своїх наукових роботах. Вже понад 3 роки я займаюся вивченням китайської мови в університеті Ченду, Сичуань. Паралельно подорожую і викладаю англійську мову в тренінгових центрах.