Міжнародні регіональні студії/Євроатлантичні студії

Навчально-науковий інститут міжнародних відносин та національної безпеки

Код спеціальності – 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

Освітньо-професійна програма: Міжнародні регіональні студії

Денна форма:

Ліцензований обсяг – 25 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 28 900 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2023 р. вступу) – 115 600 грн.

Мінімальний прохідний бал на державну форму навчання у 2021 р.195,156

Середній прохідний бал для вступу на платну форму навчання у 2022 р.156,518

Вступники допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення та можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше ніж 140,000.

Мінімальна кількість балів для допуску до участі у конкурсі виключно на платну форму навчання – 120.

Розрахувати конкурсний бал >>

Магістр

Освітньо-професійна програма: Євроатлантичні студії

Денна форма:

Ліцензований обсяг – 10 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 27 000 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2023 р. вступу) – 40 500 грн.

Причини обрати освітньо-професійну програму “Міжнародні регіональні студії/Євроатлантичні студії”:

1. Будете вільно розмовляти двома іноземними мовами (англійською, німецькою, французькою, польською, чи, може, іспанською?);
  2. Пройдете практику в МЗС, закордонних дипломатичних установах, міжнародних туристичних компаніях, на круїзних лайнерах;
  3. Зможете працювати у консульстві, міністерстві, міжнародному відділі, авіакомпанії, міжнародному готельно-ресторанному чи туристичному бізнесі, або ж викладати регіональні студії і міжнародні відносини в університеті.

Можливості працевлаштування:

Дипломат

Фахівець із міжнародного туризму

Перекладач

За освітньо-професійною програмою “Міжнародні регіональні студії” Ви зможете отримати:

• ступінь бакалавра з міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій;

За освітньо-професійною програмою «Євроатлантичні студії» Ви зможете отримати:

• ступінь магістра з міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій.

Інформаційний пакет ЄКТС:

Схожі освітньо-професійні програми: міжнародні відносини; політологія; германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська; історія та археологія.

Сергій Олексійович Рудько
завідувач кафедри регіональних студій

Вікторія Давидів
студентка 4 курсу освітньої програми "Міжнародні регіональні студії"

Відгуки випускників

З першого курсу одразу поринув у обстановку старовинного міста та привітних викладачів Острозької академії. Навчання було приємним і з професійної, і психологічної точок зору, чому безпосередньо завдячую факультету міжнародних відносин і кафедрі країнознавства. Набір цікавих предметів у поєднанні з хорошим ставленням викладачів сприяв успішному завершенню навчання. За період навчання в ОА двічі проходив стажування в МЗС України, за що безпосередньо вдячний деканату і своїй кафедрі. Через рік після завершення навчання став учасником Програми стажування у Верховній Раді України та Центральних органах виконавчої влади і почав стажуватися в Комітеті ВРУ з питань європейської інтеграції. Працюючи нетривалий період на державній службі, вирішив спробувати себе в аналітичній сфері. Тож минулі три роки працював політичним аналітиком у Центрі Разумкова.

В’ячеслав Голуб політичний аналітик Центру Разумкова | Рік випуску – 2012

Робота в туризмі, передусім, початок кар'єри у цій сфері буде надто складним без загальної ерудиції, глибоких знань географії, історії, без орієнтування у політичній карті світу. Без любові до подорожей успіх у цьому бізнесі неможливий. Та й основи дипломатії завжди сприятимуть налагодженню корисних бізнесових контактів. Ключовою основою власного успіху я вважаю всі описані вище знання. Цю «вибухову суміш» мені вдалося одержати і збагатити у студентські роки на кафедрі країнознавства. Про краще і цікавіше судентське життя було годі мріяти: цікаві курси, які вивчаєш із задоволенням, обмінні програми у Польщі, Німеччині, фахові конференції і т.д. Врешті-решт, якби мене запитали, чи хотів би я якось по-іншому провести студентські роки, можливо, змінити спеціальність, навчальний заклад, моя відповідь була б однозначно «ні».

Максим Жуковський директор туроператора «Мереживо мандрів» | Рік випуску – 2012

Навчання в Острозькій академії допомогло сформувати мене як особистість. І хоча, як і будь-хто, намагаюся не стояти на місці, саме завдяки альма-матер отримав міцну опору знань, життєвих орієнтирів і усвідомлення того, чим бажаю займатися по життю. Країнознавство як напрямок дало можливість вивчати безліч цікавих дисциплін, які надалі допомогли зорієнтуватися на нових місцях у різних країнах світу. Через тиждень після одержання диплома бакалавра вдалося впіймати можливість і переїхати до Об'єднаних Арабських Еміратів. Впродовж чотирьох років працював у дьюті-фрі Міжнародного аеропорту Дубаї (DXB), одному з найбільших транспортних вузлів світу з річним потоком туристів у понад 90 млн. Окрім роботи, вдалося відвідати чимало країн, знайти нових друзів з понад 100 країн, дізнатися про їх культуру, історію і традиції з перших вуст. І у 2017 здійснити свою студентську мрію – переїхати до Китаю, де проживаю до сьогодні. Під час навчання на країнознавстві постійно досліджував різноманітні аспекти КНР у своїх наукових роботах. Вже понад 3 роки я займаюся вивченням китайської мови в університеті Ченду, Сичуань. Паралельно подорожую і викладаю англійську мову в тренінгових центрах.

Максим Кочубей , викладач англійської мови в Китаї | Рік випуску – 2013