Країнознавство

Бакалавр
Магістр
Розрахувати конкурсний бал
Причини обрати освітньо-професійну програму "Країнознавство"
Можливості працевлаштування
За освітньо-професійною програмою "Країнознавство" Ви зможете отримати:
Перелік навчальних дисциплін

Код спеціальності – 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
Освітньо-професійна програма: Країнознавство

Бакалавр

Денна форма (1 курс):

Ліцензований обсяг – 30 місць
Максимальна кількість державних місць – 9 місць
Вартість навчання за рік – 21 500 грн

Заочна форма

Ліцензований обсяг - 20 місць
Державне замовлення: немає
Вартість навчання за рік – 12 900 грн

Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної
загальної середньої освіти:

Українська мова та література
Іноземна мова
Історія України або математика

загальної середньої освіти для окремих спеціальностей для небюджетних конкурсних пропозицій і в заяві вступника
зазначено: «претендую на участь у конкурсі виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб»:

Українська мова та література
Іноземна мова
Математика або географія

Мінімальний прохідний бал на державну форму навчання у 2019р.195,312

Середній прохідний бал для вступу на платну форму навчання у 2019р.170

Вступники на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення, можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного балу не менше ніж 140

Розрахувати конкурсний бал >>

Магістр

Денна форма:

Ліцензований обсяг – 15 місць
Максимальна кількість державних місць – 4 місць
Вартість навчання за рік – 32 620 грн

Для конкурсного відбору зараховуються:

• результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови у формі тесту з іноземної мови (англійська, німецька,
    французька або іспанська);
  • результати фахового випробування;

Конкурсний бал обчислюється за формулою:

КБ = П1 + П2 + П3, де: П1 – оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови; П2 – оцінка фахового вступного випробування за шкалою від 100 до 200 балів (визначається шляхом переведення
оцінки за 12–бальною шкалою в шкалу 100–200 відповідно до додатку 6 Правил прийому);
П3 – оцінка за інші показники конкурсного відбору (враховуючи середній бал документа про здобутий освітній ступінь
(освітньо-кваліфікаційний рівень) на основі якого здійснюється вступ та бали науково-дослідної та фахової творчої
роботи). Оцінка П3 визначається за шкалою від 0 до 20 балів сумарно за всі такі показники і обчислюється за
формулою П3 = (СБ–60)×0,25+ДБ×0,5, де СБ – середній бал, ДБ – додаткові бали науково-дослідної та фахової творчої
роботи (максимальна сумарна кількість додаткових балів не може перевищувати 20).

Причини обрати освітньо-професійну програму “Країнознавство”:

1. одночасно з дипломом НаУОА отримаєте диплом Варшавського університету;
  2. зможете побачити світ та подорожувати завдяки унікальним обмінним програмам у Польщу, Білорусь, Чехію, Угорщину, Австрію, Францію та Німеччину;
  3. можливість проходити практику у міжнародних туристичних агентствах України, Міністерстві закордонних справ України.

Можливості працевлаштування:

Дипломатичний агент

Мистецтвознавець

PR-менеджер

За освітньо-професійною програмою “Філософія” Ви зможете отримати:

Схожі освітньо-професійні програми: міжнародні відносини; політологія; германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська; історія та археологія.

Ірина Олександрівна
(03654) 3-08-32
kafedra.krainoznavstva@oa.edu.ua

Павлова Анастасія
студентка 2 курсі освітньої програми "Країнознавство"

Відгуки випускників

Олександр Ніколаєвй
assistant Front Office Manager Fairmont Grand Hotel Kyiv
Рік випуску – 2011

Зараз, через майже чотири роки після випуску з університету, я згадую про час проведений в Острозі та академії, як один з найяскравіших періодів свого життя. Це один із небагатьох вишів України (якщо і не єдиний), де студенти точно знають, що їх знання завжди оцінені справедливо в рамках найчеснішої конкуренції. Це унікальне місце, яке притягує виключно талановитих молодих. Тут панує атмосфера дружби та взаємоповаги. Для скептиків, які, можливо, скажуть, що в маленькому Острозі навчитися веденню міжнародних відносин і отримати ґрунтовне знання про країни буде складно, я відповім, що вони помиляються. Навчальна база факультету, підхід до навчання та все можливе заохочення до участі у міжнародних програмах з боку викладачів, зробить з кожного студента затребуваного спеціаліста.

Максим Жуковський
виконавчий директор туристичного оператора «Княжий Острог»
Рік випуску – 2012

Для мене навчання на спеціальності «Країнознавство» дало можливість побачити світ (участь в наукових програмах в Польщі, Німеччині та Чехії), спілкуватися з інтелектуалами та інтелігенцією, відвідувати зустрічі з відомими політичними діячами і дипломатами різних країн, що постійно відвідують мою Alma Mater. Абітурієнти, якщо є прагнення всебічно розвиватися, бути на гребені хвилі в житті, тоді слухайте своє серце і вперед на країнознавство!.

Ірина Волинчук
аспірантка кафедри країнознавства, викладач кафедри міжнародних відносин
Рік випуску – 2012

НаУ «Острозька академія»: «Мрії збуваються!», – це те, що я можу сказати про навчання на спеціальності «Країнознавство» в НаУОА. Якщо у Вас є прагнення реалізувати себе в житті, отримати можливість подорожувати, навчаючись в одному з кращих класичних ЗВО нашої держави, то Вам лишається тільки почати!.