Освітні програми
Код спеціальності – 035.10 Прикладна лінгвістика
Освітньо-професійна програма: Комп'ютерна лінгвістика. Англійська мова. Друга іноземна мова (німецька/французька)
Бакалавр
Денна форма:
Ліцензований обсяг – 25 місць
Максимальний обсяг державного замовлення у 2024 році – 5 місць
Вартість навчання за рік у 2024 р. – 34 200 грн.
Вартість навчання за весь період у (для абітурієнтів 2024 р. вступу) – 136 800 грн.
Мінімальний бал зарахованих на державну форму навчання у 2023 р. – 173,70
Мінімальний бал зарахованих на платну форму навчання у 2023 р. – 148,10
Вступники допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення та можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше ніж 130,000.
Мінімальна кількість балів для допуску до участі у конкурсі виключно на платну форму навчання – 100.
Причини обрати освітньо-професійну програму “Комп'ютерна лінгвістика. Англійська мова. Друга іноземна мова (німецька/французька)”:
Можливості працевлаштування:
Філолог
Перекладач
Розробники комп’ютерних програм
За освітньо-професійною програмою “Комп'ютерна лінгвістика. Англійська мова. Друга іноземна мова (німецька/французька)” Ви зможете отримати:
Схожі освітньо-професійні програми: українська мова і літературa; міжнародні відносини; країнознавство.
Відгуки студентів
Ковальчук Інна В'ячеславівна email: inna.kovalchuk@oa.edu.ua
Відгуки випускників
Дорогі абітурієнти!
Якщо ви ще не визначилися з навчальним закладам, або ж спеціалізацією, радо ділюся з вами своїм власним досвідом, який , можливо саме зараз відгукнеться вам чи вплине на ваш вибір.
Як випускниця факультету романо-германських мов, я отримала безцінні знання та навички, якими послуговуюся й дотепер. Після академії було ще багато освітніх курсів, дві магістратури у Києві та Італії , але першою Альма матер стала саме Острозька Академія, а факультет- міцним фундаментом, завдяки якому я змогла побудувати увесь свій шлях розвитку та вдосконалення, і продовжую й дотепер. Предмети, які вчать класно писати тексти, цікаво та змістовно будувати месиджі , а також застосовувати нетривіальний вокабуляр у розмовній мові. Це і є основи комунікації , вкрай необхідні для професійного розвитку. І навіть зараз, крізь роки, вивчаючи іспанську та нідерландську, мені не потрібні репетитори, я сама собі вчитель (звісно маю застосунки на телефоні). Здобути такої автономії мені допомогли мої викладачі , адже вчили не просто мові, а лінгвістиці, давши ключі до подальшого пізнання та розвитку.