Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Освітні програми

Навчально-науковий інститут міжнародних відносин та національної безпеки


Код спеціальності: 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
Освітньо-професійна програма: Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
Освітньо-професійна програма: Інформаційна аналітика та комунікативний менеджмент


Бакалавр

Денна форма:

Ліцензований обсяг – 30 місць
Максимальний обсяг державного замовлення у 2022 році – 13 місць
Вартість навчання за рік у 2022 р. – 23000 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2022 р. вступу) – 92000 грн.

Заочна форма

Ліцензований обсяг – 20 місць
Вартість навчання за рік у 2022 р. – 16500 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2022 р. вступу) – 66000 грн.

Мінімальний прохідний бал на державну форму навчання у 2021 р.167,500

Середній прохідний бал для вступу на платну форму навчання у 2021 р.133,64

Мінімальна кількість балів для допуску до участі у конкурсі виключно на платну форму навчання – 100


Розрахувати конкурсний бал >>

Магістр

Денна форма:

Ліцензований обсяг – 10 місць
Вартість навчання за рік у 2022 р. – 25000 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2022 р. вступу) – 37500 грн.

Заочна форма

Ліцензований обсяг – 5 місць
Вартість навчання за рік у 2022 р. – 19000 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2022 р. вступу) – 28500 грн.


Причини обрати освітньо-професійну програму “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”:

  1. за умови успішного навчання, здобудеш можливість навчатись за програмою Erasmus+ у Сілезькому університеті у м. Катовіци (Польща) з правом отримання європейської стипендії.
  2. будете вивчати сучасні комунікативні процеси та digital-маркетинг
  3. можливость створювати коменрійні та соціальні проектні пропозиції, брендбуки, ньюзлайтери


Можливості працевлаштування:

Маркетолог

HR-менеджер

Контент-менеджер


  • фахівцем з документно-інформаційних комунікацій;
  • організатором діловодства (в державних установах, системі судочинства та ін.);
  • аналітиком інформаційних ресурсів.

За освітньо-професійною програмою “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” Ви зможете отримати:

  • ступінь бакалавра інформаційної, бібліотечної і архівної справи;
  • ступінь магістра інформаційної, бібліотечної і архівної справи.


Інформаційний пакет ЄКТС


Схожі освітньо-професійні програми: політологія; громадське здоров’я; культурологія; журналістика.


Ганна Валеріївна Охріменко

Жура Аліна


Відгуки випускників

Всі ми, коли завершуємо навчання, покидаємо рідну альма-матер. І ви свого часу покинете. Але якщо вам пощастить навчатися в Острозькій академії, то вона ніколи не покине вас. Особливо, якщо ви будете навчатися на кафедрі «Документознавство та інформаційна діяльність». Вона назавжди залишить відбиток у вашому серці, у вашій свідомості та ході мислення. Вже ніколи ви не будете сприймати новини як абсолютну правду. Особисто я довірила своє майбутнє Острозькій академії, і ще жодної секунди не пожаліла!

Наталія Островська (Курилюк)співвласник рекламної фірми | Рік випуску – 2013

На спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» я навчилася аналізувати інформацію і систематизувати отримані знання. В епоху глобалізації світ перенасичений великою кількістю інформації, яку доводиться фільтрувати і вибирати найбільш важливу. Або ти отримуєш певні знання поверхово, або починаєш заглиблюватися і вивчати більш предметно. Вибір залежить вже від самої людини, її інтересів і професійної орієнтації у житті. Ця спеціальність дала можливість вибирати, ким хочеш бути – діловодом, піарником, рекламним креатором чи журналістом. Я вибрала останнє і вирішила поглиблювати свої знання у цьому напрямку. Загалом я навчилася не розгублюватися у стрімкому інформаційному потоці, щоб відстежувати нові тренди і не випадати з інформаційного поля.

Ірина Наумець заступник керівника відділу інформації та маркетингу Українського католицького університету (Львів) | Рік випуску – 2009

Документознавство та інформаційна діяльність – це спеціальність, яка дає багато корисних знань та умінь в багатьох галузях: менеджмент, маркетинг, документні комунікації. Навчання в Національному університеті “Острозька академія” дозволила повірити у власний потенціал та довела, що якісна освіта в Україні дійсно існує. І ще переконала в одній істині: ваша успішність, після отримання професії інформаційного аналітика та і будь-якої іншої, в першу чергу залежить від вашого бажання постійно вчитись, розвиватись і вдосконалювати свої знання!

Ольга Кінаш проектний менеджер ГО “Агенція місцевого розвитку Тетіївщини”, координатор всеукраїнського проекту Муніципальна лабораторія ідей (м. Тетіїв, Київська область) | Рік випуску – 2008

Їй 13-річний стаж роботи в журналістиці підказує мені, що спеціалізована підготовка за цим фахом не є обов’язковою. Натомість надзвичайно велике значення має класична фундаментальна вища освіта. Я пишаюсь тим, що здобула її в стінах Національного університету «Острозька академія» за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність». В Академії мені навчили вчитися, навчили прагнути, навчили здобувати. А фахівці з інформаційної діяльності навчили чітко відрізняти факти від маніпуляцій.

Білецька Інна спеціальний кореспондент телеканалу «Інтер» (корпункт м. Рівне)|Рік випуску – 2005

Соціальні мережі настільки ввійшли в наше життя, що без спілкування у “Facebook”, “Twitter” і “Google+” не можливо прожити і дня: там ми дізнаємося новини, ділимося власними досягненнями, купуємо товари і замовляємо послуги. Тому й з’явилася потреба в новій професії відеоблогера, яка на українському ринку є відносно новою, а тому й не надто поширеною. Саме, кваліфікація інформаційного аналітика та менеджера зв’язків з громадськістю, отримана в Острозькій академії, надала можливість реалізовуватись у сфері блогінгу та медіа-менеджменту.

Людмила Кот Заступник директора Вищої школи NG із питань відеоблогінгу в соціальних медіа та оптимізації українських Інтернет-магазинів (Київ – Королівство Саудівська Аравія)|Рік випуску – 2011

Спеціальність “Документознавство та інформаційна діяльність” в Острозькій академії – це одна з доріг, яка веде до початку кар’єри у сфері маркетингу та маркетингових комунікацій. Навчальна програма спеціальності включає цикл теоретичних та практичних дисциплін, опанувавши які, я отримала ґрунтовні знання із сфери маркетингу. І ще переконала в одній істині: ваша успішність, після отримання професії інформаційного аналітика, в першу чергу залежить від вашого бажання постійно вчитись, розвиватись та вдосконалюватись.

Тетяна Стецюк Керівник напрямку Управління брендом компанії Es |Рік випуску – 2013

Навчання в Острозькій академії я згадую як свої найкращі роки. Це те місце, де панує неймовірна атмосфера. Тут завжди поруч друзі, які вчаться з тобою до ночі, а то й до ранку. Тут викладачі, які не сухо подають матеріал, а гарно пояснюють, допомагають при потребі та головне – розуміють кожного студента. Мені мало хто вірить, що ходила на всі пари на 5 курсі, бо вони реально круті та цікаві і жаль було пропускати такий матеріал. Я горда тим, що працюю за отриманою спеціальністю “Документознавство та інформаційна діяльність”, адже отримані на парах знання стали корисними та необхідними для моєї кар’єри. Знайомі здивоні, коли я кажу, що люблю свій університет та з радістю і гордістю вдіваю футболку Альма-матер.

Марія Химера Talent Manager, IT компанія Crowdin (Тернопіль)|Рік випуску – 2015

Острозька академія – це статус, а можливість навчатися у ній – шанс на успішне майбутнє. Обравши тут спеціальність “Документознавство та інформаційна діяльність”, я ні разу не пошкодувала про свій вибір, адже протягом всього періоду навчання мала можливість дізнаватись від професійних викладачів про інформаційні технології та управлінську діяльність в умовах сучасного інформаційного суспільства, а також як застосовувати отриманні знання на практиці. І, напевно, головне, чому я навчилась за ці п’ять років – це працювати в команді, а також адекватно та аналітично дивитися на речі та розуміти реальність, в якій ми з вами живемо, що дуже важливо аби встигати за швидким темпом життя ХХІ ст.

Христина Душко Менеджер з реклами, Телерадіокомпанія СФЕРА-ТВ (Рівне)|Рік випуску – 2017