Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Навчально-науковий інститут міжнародних відносин та національної безпеки

Код спеціальності: 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
Освітньо-професійна програма: Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Денна форма:

Ліцензований обсяг – 20 місць
Максимальний обсяг державного замовлення у 2024 році – 13 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 25 500 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2023 р. вступу) – 102 000 грн.

Заочна форма

Ліцензований обсяг – 5 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 18 500 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2023 р. вступу) – 74 000 грн.

Середній рейтинговий бал зарахованих на державну форму навчання157,89

Середній рейтинговий бал зарахованих на контрактну форму навчання156,47

Вступники допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення та можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше ніж 130,000.

Мінімальна кількість балів для допуску до участі у конкурсі виключно на платну форму навчання – 100.

Розрахувати конкурсний бал >>

Причини обрати освітньо-професійну програму “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”:

1. Акцентування освітньої програми на:
    • аналізі інформаційних ресурсів, процесів та розробці консолідованої інформації;
    • документаційному забезпеченні управління та цифровізацію бізнес-процесів;
    • інноваційній інформаційно-комунікаційній діяльності у соціокультурній сфері;
    • соціальних комунікаціях та засобам промоції інформаційних продуктів та послуг.
  2. Комплексна та безперервна практична підготовка: ознайомча практика з бібліотечно-архівних технологій (1 курс); ознайомча (дослідницька) практика з документаційного забезпечення управління (2 курс); інформаційно-аналітична практика (3 курс); виробнича практика з інформаційного менеджменту (4 курс).
  3. Системний підхід до формування Soft-skills.

Здобувачі освітньої програми:

• проходять тренінги з медійної грамотності, які організовують викладачі-практики, які проходили навчання та є сертифікованими тренерами (IREX, АУП);
  • організовують студентські проєкти - фестивалі, конкурси;
  • отримують практичний досвід від випускників-практиків та гостьових лекторів українських та іноземних ЗВО на воркшопах та інтерактивних заняттях.

Можливості працевлаштування:

Контент-менеджер (SMM) інформаційних центрів

Референт-управлінець документаційними процесами

Керівник структурного підрозділу (сфера захисту інформації)

• адміністратор систем електронного документообігу;
  • менеджер зі зв'язків з громадськістю та соціальних комунікацій;
  • професіонал в галузі інформації та інформаційного аналізу.

За освітньо-професійною програмою “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” Ви зможете отримати:

• ступінь бакалавра інформаційної, бібліотечної і архівної справи.

Інформаційний пакет ЄКТС

Схожі освітньо-професійні програми: Політологія; Громадське здоров’я; Культурологія; Журналістика; Реклама та PR.

Ганна Валеріївна Охріменко
кандидат історичних наук, завідувач кафедри інформаційно-документних комунікацій
email: anna.okhrimenko@oa.edu.ua
тел.: +380 (98) 991 82 57

Свиденюк Ілля
голова студентської ради Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки, здобувач 3-го курсу
email: illia.svydeniuk@oa.edu.ua

Відгуки випускників

Спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» є настільки універсальною, що після випуску з неї, роботу шукати можна всюди. Мій досвід показав, що наразі цінуються саме універсальні працівники, які з легкістю справляються з найрізноманітнішими задачами, а якщо у вас ще і немає проблем з дедлайнами - вас заберуть з ногами та руками!

Анна Левчук, Assistant to Project Manager at bit4you.io (Белгія) | Рік випуску – 2021

«Інформаційна справа» в Острозькій академії – це одна з доріг, яка веде до початку кар’єри у сфері соціальних та маркетингових комунікацій. Освітня програма спеціальності включає цикл теоретичних та практичних дисциплін, опанувавши які, я отримала ґрунтовні знання із сфери інформаційного маркетингу. І ще переконала в одній істині: ваша успішність, після отримання професії інформаційного аналітика, в першу чергу залежить від вашого бажання постійно вчитись, розвиватись та вдосконалюватись.

Тетяна Стецюк, керівник напрямку Управління брендом компанії Escada-M (м. Рівне) | Рік випуску – 2013

На даній спеціальності я навчилася аналізувати інформацію і систематизувати отримані знання. В епоху глобалізації світ перенасичений великою кількістю інформації, яку доводиться фільтрувати і вибирати найбільш важливу. Або ти отримуєш певні знання поверхово, або починаєш заглиблюватися і вивчати більш предметно. Вибір залежить вже від самої людини, її інтересів і професійної орієнтації у житті. Ця спеціальність дала можливість вибирати, ким хочеш бути – діловодом, піарником, рекламним креатором, проєктним менеджером. Я вибрала останнє і вирішила поглиблювати свої знання у цьому напрямку.

Ольга Стецюк, керівник відділу проєктної та інвестиційної діяльності острозької міської ради | Рік випуску – 2009