Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови

Спеціальності

Факультет політико-інформаційного менеджменту

Бакалавр
Розрахувати конкурсний бал
Причини обрати освітньо-професійну програму "Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови"
Можливості працевлаштування
Додаткові можливості
За освітньо-професійною програмою "Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови" Ви зможете отримати:
Перелік навчальних дисциплін

Код спеціальності: 013 Початкова освіта
Освітньо-професійна програма: Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови

Бакалавр

Денна форма (1 курс):

Ліцензований обсяг – 30 місць
Максимальна кількість державних місць – 5 місць
Рекомендована вартість навчання за рік у 2021 р. – 23 300 грн

Заочна форма

Ліцензований обсяг – 20 місць
Державне замовлення: немає
Рекомендована вартість навчання за рік у 2021 р. – 13 980 грн

Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної
загальної середньої освіти:

Українська мова і література
Математика
Історія України або іноземна мова, або біологія або географія, або фізика, або хімія

Мінімальний прохідний бал на державну форму навчання у 2020р.154,960

Середній прохідний бал для вступу на платну форму навчання у 2020р.135,951

Розрахувати конкурсний бал >>

Причини обрати освітньо-професійну програму “Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови”:

1. можливість здобути фах «Початкова освіта», вільно володіти англійською мовою та розвинути ключові навички XXI століття для досягнення життєвого успіху;
  2. бажання оволодіти інноваційними технологіями та методами навчання дітей;
  3. розвиток інклюзивної освіти;
  4. стати успішним менеджером дошкільної та початкової освіти;
  5. відкрити приватний навчальний заклад;
  6. володіти основними методами забезпечення кібер- та медіабезпеки дітей;
  7. бажання бути щасливими разом з дітьми.

Можливості працевлаштування:

Учитель початкової школи

Учитель англійської мови в початкових класах

менеджер дошкільної та початкової освіти.

• коуч або консультант дітей раннього, дошкільного та молодшого шкільного віку;
  • аніматор дитячих позашкільних закладів;
  • експерт початкової освіти.

За освітньо-професійною програмою “Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови” Ви зможете отримати:

• ступінь бакалавра початкової освіти з поглибленим вивченням англійської мови

Інформаційний пакет ЄКТС

• Мистецтво самопрезентації вчителя
  • Етика для педагога
  • Психологія дитячої творчості
  • Англійська мова за професійним спрямуванням
  • Комп’ютерна грамотність та кібербезпека дітей
  • Психологія дитячої творчості
  • Громадянська освіта для дітей
  • Програмування для дітей
  • Логіка та критичне мислення
  • Дизайн мислення в освіті
  • Корекційна та інклюзивна освіта
  • Проектне навчання
  • Естетичне виховання та арт-терапія
  • Моніторинг та діагностика в педагогічній діяльності
  • Організація освітнього закладу
  • Методика викладання в новій початковій школі

Схожі освітньо-професійні програми: психологія; Українська мова та література; історія та археологія; Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська; філософія.

Лебедюк Віталій Миколайович
vitalii.lebediuk@oa.edu.ua

Гандзілевська Галина Борисівна
halyna.handzilevska@oa.edu.ua

Аліна Потапчук
студентка 1 курсу освітньої програми "Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови"

Відгуки випускників

Всього лиш кілька тижнів тому я ще була студенткою Острозької академії. Нині я магістрантка, працюю у Володимирецькому центрі соціального захисту сім’ї, дітей та молоді. І коли на співбесіді я почула фразу «Ми шукали саме такого фахівця, як Ви», мене наповнила гордість за той рівень освіти, який я отримала у нашому університеті. Адже завдяки викладачам своєї альма-матер я навчилась спостерігати, аналізувати, рефлексувати, слухати та чути інших, розв’язувати проблеми найкреативнішими способами і ніколи не говорити «не вмію» чи «не знаю», а імпровізувати та бути впевненою в собі. Тому, якщо ви справді прагнете втілити в життя усі свої юнацькі амбіції, то Острозька академія — те місце, у якому для цього існують найбільш сприятливі умови. Будьте відкритими до нового досвіду і Всесвіт посміхнеться вам!

Оксана Росошик) психолог у Володимирецькому центрі соціального захисту сім’ї, Рівненська обл. | Рік випуску – 2018

Освіта, яку я здобула в Острозькій Академії є надзвичайно цінною та корисною. Правду говорять, що цінуєш з часом, або в порівнянні. Я оцінила якість навчання в академії, здобуваючи другу вищу освіту в іншому навчальному закладі.

Світлана Якимчук (Наконечна) директор ПП «Психолого-лінгвістичний центр «Альфа-Європа», м. Рівне | Рік випуску – 2010

Задоволена тим, що я психолог. Навчання в академії сприяє не тільки професійному розвитку, а й особистому. Міжнародна співпраця із закордонними вузами, можливість реалізувати свої ідеї та мрії, як в практичному, так і в науковому аспектах – все це я знайшла тут, на спеціальності «Психологія».

Тетяна Целюк аспірант Східноєвропейського національного університету | Рік випуску – 2014