Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови / Початкова освіта

Освітні програмиКод спеціальності: 013 Початкова освіта
Освітньо-професійна програма: Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови / Початкова освіта

Бакалавр

Денна форма:

Ліцензований обсяг – 25 місць
Максимальний обсяг державного замовлення у 2024 році – 9 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 25 500 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2023 р. вступу) – 102 000 грн.

Заочна форма

Ліцензований обсяг – 15 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 20 000 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2023 р. вступу) – 80 000 грн.

Мінімальний бал зарахованих на державну форму навчання у 2023 р.152,10

Мінімальний бал зарахованих на платну форму навчання у 2023 р.145,00

Вступники допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення та можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше ніж 130,000.

Мінімальна кількість балів для допуску до участі у конкурсі виключно на платну форму навчання – 100.


Розрахувати конкурсний бал >>

Магістр

Денна форма:

Ліцензований обсяг – 10 місць
Вартість навчання за рік у 2023 р. – 27 000 грн.
Вартість навчання за весь період (для абітурієнтів 2023 р. вступу) – 40 500 грн.


Причини обрати освітньо-професійну програму “Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови / Початкова освіта”:

  1. Вільно оволодієте англійською мовою та розвинете ключові навички для досягнення успішної кар’єрної діяльності.
  2. Матимете можливість взяти активну участь в програмах академічної мобільності та паралельно отримати диплом в одному з європейських вузів.
  3. Опануєте інноваційні методики, що розроблені з урахуванням новітніх тенденцій в початковій освіті, організації та управлінні освітніми процесами.
  4. Здобудете навички організації безпечного, інклюзивного освітнього середовища для відкриття приватного навчального закладу.
  5. Оволодієте основними методами забезпечення кібер- та медіабезпеки дітей.
  6. Здобудете навички саногенного та критичного мислення.


Можливості працевлаштування:

Менеджер дошкільної та початкової освіти

Коуч/консультант дітей раннього, дошкільного та молодшого шкільного віку

Учитель початкової школи з вільним володінням англійською мовою


  • коуч або консультант дітей раннього, дошкільного та молодшого шкільного віку;
  • аніматор дитячих позашкільних закладів;
  • експерт початкової освіти.

За освітньо-професійною програмою “Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови / Початкова освіта” Ви зможете отримати:

  • ступінь бакалавра початкової освіти з поглибленим вивченням англійської мови


Інформаційний пакет ЄКТС


Схожі освітньо-професійні програми: психологія; українська мова та література; історія та археологія; англійська та друга іноземна (німецька/французька) мови. Література. Переклад.Гандзілевська Галина Борисівна
Гарантка освітньої програми «Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови»
email: halyna.handzilevska@oa.edu.ua


Тимощук Єлизавета Анатоліївна
Членкиня групи розробників освітньої програми «Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови»
email: yelyzaveta.tymoshchuk@oa.edu.ua


Довга Аліна Володимирівна
Студентка 3 курсу освітньої програми «Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови»
email: kafedra.pnpm@oa.edu.ua, alina.dovha@oa.edu.ua


Відгуки випускників

Навчання на спеціальності: Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови доволі цікаве. Ти можеш розвиватися у різних сферах. Покращуєш свої знання з математики, англійської, української мов, вчишся комунікувати як з батьками, так і з дітьми. Окрім навчання в нас ще відбуваються цікаві пари, у вигляді зборів, уроків у 1-4 класах, дискусій і тощо. Це не одноманітні пари, а цікава комунікація між студентами та викладачами, що робить навчання все кращим і кращим❤

Подюк Яна Ярославівна | Студентка 2 курсу освітньої програми «Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови»

Найбільше в "Початковій освіті" мені подобається актуальність матеріалів, за якими навчаємось. Мені подобається, що ми не вчимось за сухими теоріями та стереотипним образом вчителя. Для розвитку української освіти важливо від цього відходити і в Острозької Академії це чудово виходить! Перевагою "Початкової освіти" для мене стала також практика вже на 1 курсі навчання, це дає можливість одразу зрозуміти рівень мотивації та готовності до майбутньої професії. Тож наприкінці 1 курсу я задоволена вибором університету та спеціальності.

Ярмолюк Марія Сергіївна | Студентка 2 курсу освітньої програми «Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови»

Початкова освіта – доволі класна і цікава освітня програма. Коли вступив на цю спеціальність, я не зрозумів що вона означає не зовсім було звично, особливо коли я один хлопець посеред дівчат. Тут викладають англійську мову різні методики щодо навчання, наприклад є методики навчання української мови та літературного читання, математики, природознавства та англійської мови. Тим хто бажає стати вчителем початкової школи, вчителем англійської мови або відкрити власний приватний заклад - вам сюди.

Губернюк Олег Миколайович | Студент 4 курсу освітньої програми «Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови»

Студентка 3-го курсу спеціальності «Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови». ОА подарувала мені натхнення та впевненість у собі. Я задоволена тим, що потрапила саме на таку спеціальність. Початкова освіта в ОА- це нова програма, що допомагає втілити всі свої бажання в процесі навчання з дітьми не лише у школі, а й ідея створення власного проєкту-закладу, де діти вчаться у задоволення і не чекають закінчення заняття. Якщо шукаєте творчість у житті- наша спеціальність - це крок у майбутнє саме для Вас!

Оніщук Ірина Олегівна

Якщо коротко про враження - чекаю, що ж ми вивчатимемо далі! Кожен предмет відклав у моїй "Скринці педагога" свою вагому частинку, жоден не пройшов дарма. Освітня програма спрямована на формування вчителя з усіх сторін: -професійно - вивчення методик навчання, англійської мови, саногенної та орф-педагогіки; -внутрішньо - деонтологія (етика), психологія комунікації та розвитку людини тощо. Навіть для зовнішнього вигляду - вивчаються рекомендації щодо іміджу вчителя (і це не тільки про одяг). Також "Педагогічний менеджмент" стане у нагоді при посаді директора або для відкриття приватного навчального закладу, чим я і планую зайнятись як отримаю диплом). Уцілому, ця спеціальність в академії особлива, виплекана, і ці старання відчуваються вже з перших занять.

Кирилюк Світлана | Студент 3 курсу освітньої програми «Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови»