Підготовчі курси

НАБІР НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДО ВСТУПУ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ» ДЛЯ УЧНІВ 9-11 КЛАСІВ.

Курси спрямовані на підготовку абітурієнтів з таких навчальних предметів: української мови, історії України, англійської мови та математики, а також вступу до Національного університету «Острозька академія».

Викладачі підготовчих курсів за короткий термін піднімають рівень знань слухачів, надають їм можливість оволодіти новими знаннями, систематизувати вже набуті, розвинути свої здібності та повірити в себе.

Навчання відбувається у вигляді теоретичних та практичних занять, тренувальних тестів та самостійної роботи під керівництвом викладачів. Програми та тренувальні тести складаються згідно з вимогами ЗНО/НМТ.

Зареєструвати можна у формі за покликанням: https://forms.gle/NJBwRG9xq8JXQKTv7

Пільгові категорії слухачів (діти учасників АТО; сироти; особи з інвалідністю; особи, які проживають на тимчасово окупованій території; діти з багатодітних сімей (п'ять і більше дітей); особи, які внутрішньо переміщеними особами; діти шахтарів та особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) проходять курси зі знижкою 300 грн. від повної вартості.

Контакти:

  • (096) 026 68 80, (096) 899 48 87 - Софія Лозюк, керівник профорієнтаційного корпусу Національного університету "Острозька академія".
  • vstup@oa.edu.ua