Підготовчі курси

НАБІР НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДО ВСТУПУ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ» ДЛЯ УЧНІВ 9-11 КЛАСІВ.

Курси спрямовані на підготовку абітурієнтів з таких навчальних предметів: української мови, історії України, англійської мови та математики, а також вступу до Національного університету «Острозька академія».

Викладачі підготовчих курсів за короткий термін піднімають рівень знань слухачів, надають їм можливість оволодіти новими знаннями, систематизувати вже набуті, розвинути свої здібності та повірити в себе.

Навчання відбувається у вигляді теоретичних та практичних занять, тренувальних тестів та самостійної роботи під керівництвом викладачів. Програми та тренувальні тести складаються згідно з вимогами ЗНО/НМТ.

Зареєструвати можна у формі за покликанням: https://forms.gle/NJBwRG9xq8JXQKTv7

Пільговим категоріям слухачів (сироти, напівсироти, діти з інвалідністю, діти учасників бойових дій, діти з багатодітних (п'ять і більше дітей) та малозабезпечених сімей) надається знижка з оплати за навчання на підготовчих курсах за умови надання усіх необхідних підтверджуючих документів відповідно до чинного законодавства у розмірі 300 грн.

Слухачі, які проживають на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України та є внутрішньо-переміщеними особами мають безоплатне навчання на підготовчих курсах до вступу до НаУОА тривалістю до одного року з наступним вступом до НаУОА як внутрішньо переміщені особи.

Контакти:

  • (096) 026 68 80, (096) 899 48 87 - Софія Лозюк, керівник профорієнтаційного корпусу Національного університету "Острозька академія".
  • vstup@oa.edu.ua