Підготовчі курси

Набір на підготовчі курси до ЗНО та вступу до Національного університету «Острозька академія» навчання для учнів 10-11 класів.

Курси спрямовані на підготовку абітурієнтів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з таких навчальних предметів: української мови і літератури, математики, історії України, англійської мови, а також вступу до Національного університету «Острозька академія». 

Викладачі підготовчих курсів за порівняно короткий період піднімають рівень знань слухачів, надають їм можливість оволодіти новими знаннями, систематизувати вже набуті, розвинути свої здібності та отримати віру в себе.

Навчання відбувається  у вигляді теоретичних та практичних занять, тренувальних тестів та самостійної роботи під керівництвом викладачів. Програми та  тренувальні тести складаються згідно з вимогами ЗНО.

Зареєструвати можна в формі за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/10IPaPHRKwfJsKNjjv2R7a015Tm_KpPhjpovRYBd2Z5c/edit

Вартість одного курсу - 1000 грн (за один предмет упродовж одного семестру)

Пільгові категорії слухачів (діти учасників АТО; сироти; особи з інвалідністю; особи, які проживають на тимчасово окупованій території; діти з багатодітних сімей (п'ять і більше дітей); особи, які внутрішньо переміщеними особами; діти шахтарів та особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) проходять курси безкоштовно.

Контакти:

  • (096) 026 68 80 - Софія Лозюк, керівник профорієнтаційного корпусу Національного університету "Острозька академія".
  • vstup@oa.edu.ua