Правила прийому 2024
Правила прийому 2023
Правила прийому 2022
Правила прийому 2021
Правила прийому 2020
Правила прийому 2019
Правила прийому 2018
Правила прийому 2017
Англійська та друга іноземна (німецька/французька) мови. Література. Переклад
Врядування, суспільна політика і комунікації
Громадське здоров'я
Економічна кібернетика (Data Analytics)
Журналістика
Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
Інформаційна аналітика та комунікативний менеджмент
Історія та археологія
Комп'ютерна лінгвістика. Англійська мова. Друга іноземна мова (німецька/французька)
Комп’ютерна лінгвістика
Комп’ютерні науки
Кіберкультура
Культурологія
Культурологія: проєктна діяльність
Менеджмент подієвих - комунікацій та інформаційний дизайн
Менеджмент продажів та логістика
Міжнародні відносини
Міжнародний туризм
Міжнародні регіональні студії/Євроатлантичні студії
Національна безпека (за окремими сферами забезпечення та видами діяльності)
Облік і оподаткування у бізнесі / Облік і оподаткування
Підприємництво та торгівля
Політологія
Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови / Початкова освіта
Право
Публічне управління та адміністрування
Практична філософія. Консалтинг та коучинг
Психологія
Реклама та PR
Релігієзнавство
Робототехніка та машинне навчання
Українська мова, література, комунікація
Українська філологія: літературні та мовнокомунікативні студії
Управління проєктами
Фінанси та бізнес-аналітика
Штучний інтелект та аналітика даних
DATA-маркетинг та аналітика
HR-менеджмент
Language Mediation and TESOL
Освітні програми
Вартість навчання
Національний мультипредметний тест
Додаткова сесія НМТ (10-15 травня 2024 р)
Розрахунок конкурсного балу
Документи для вступу та строки прийому
Додатковий набір
Мотиваційний лист
Освітній центр “Донбас – Україна” та “Крим – Україна”
Програми вступних випробувань
Розклади вступних випробувань
Результати вступних випробувань
Державне замовлення
Рейтингові списки вступників
Списки рекомендованих
Накази про зарахування
Запитання/відповіді
Інформаційні матеріали про документи вступників до ЗВО
Єдиний вступний іспит (ЄВІ)
Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ
Спеціально організована сесія ЄВІ-2024
Програми ЄФВВ 2024
Зразки завдань ЄФВВ 2023
Календар проведення ЄВІ/ЄФВВ
Спеціальності
Реєстрація на ЄВІ
Календар проведення ЄВІ
Правила прийому до аспірантури
Правила прийому до докторантури
Освітні гранти НаУОА
Державні гранти
Cтудентське радіо
Традиційні заходи
Спортивні змагання
Військова кафедра
Братство спудеїв
IT Hub Laboratory
Школа політичної аналітики «Поліс»
Лабораторія журналістської майстерності J.Lab
Корпуси та аудиторії
Стадіон
Бібліотека
Гуртожитки
Вартість проживання в гуртожитках
Положення приймальної комісії
Рішення приймальної комісії
Всі рівні
Бакалавр
Магістр
Акцент на здатності забезпечувати управління процесами збору, аналізу та поширення документно-інформаційних ресурсів через різні соціальні комунікації для розвитку економіки, політики, медіапростору країни рідною та іноземними мовами.
Підготовка фахівців, які мають практичні навички у галузі релігієзнавства, можуть здійснювати аналітичні, консультативні, експертні функції щодо аналізу релігії в окремих країнах та регіонах, розв’язувати складні задачі та вирішувати проблеми у цій сфері.
Програма надасть навички інформаційно-комунікаційної діяльності у медіапросторі України і світу, продуктивно виконувати професійно-прикладні завдання у сфері соціальних комунікацій, дотримуючись професійних стандартів журналіста.
Підготовка фахівців, що володіють сучасними професійними знаннями в гуманітарній сфері та технічними навичками під час роботи в ІТ-середовищі: в інтернет-маркетингу, онлайн навчанні, відеоблогінгу, створенні відеоігор та впровадженні комунікативних стратегій.
Практично-орієнтована підготовка фахівців зі збору, аналізу та поширення інформації щодо сучасних управлінських, соціокультурних та соціокомунікативних процесів в Україні та світі.
Програма спрямована на забезпечення знань, розвиток навичок та компетентностей у галузі прикладної та комп’ютерної лінгвістики. Вона включає навички спілкування державною, англійською та німецькою/французькою мовами, розв’язання практичних задач у мовознавчій галузі з використанням фундаментальних та спеціальних математичних методів, комп’ютерних та інформаційних технологій. Програма передбачає формування у здобувачів базових лінгвістичних знань, перекладацьких умінь, компетенцій у розробці моделей функціонування мови, активного використання відповідного програмного забезпечення.
Програма передбачає комплексну підготовку фахівців у галузі філології, здатних у своїй професійній діяльності використовувати англійську, державну та інші мови для організації успішної комунікації та розв'язання завдань та проблем у спеціалізованих сферах фахової діяльності з використанням інформаційних та комунікаційних технологій.
Підготовка кваліфікованих фахівців, які володіють фундаментальними знаннями з вироблення й аналізу публічної політики, сучасними методами збору та аналізу даних і здатні застосувати їх для вирішення практичних завдань у сфері публічного управління та адміністрування на регіональному та локальному рівнях.
Підготувати національно свідомих, науково ерудованих фахівців у галузі української філології, здатних вирішувати складні професійні завдання та проблеми, володіти усним і писемним мовленням у різних комунікативних ситуаціях, створювати обґрунтовані науково-дослідницькі концепції із застосуванням інноваційних технологій за невизначених умов і вимог.
Підготовка компетентних у галузі міжнародних відносин, регіональних студій і міжнародного туризму фахівців. Проєктно-орієнтоване інноваційне навчання. Якісний рівень володіння іноземними мовами. Робота у провідних міжнародних компаніях, дипломатичних установах, аналітичних центрах.
Програма спрямована на формування глибоких теоретичних знань та передових практичних навичок у сфері розробки, програмування та управління роботизованими системами з використанням інтелектуальних алгоритмів. Це дозволить набути розуміння технологічних процесів, а також навичок критичного аналізу та творчого підходу до вирішення комплексних та складних завдань, які наявні в кожній роботизованій системі, що підвищує їхню професійну адаптивність та інноваційність.
Підготовка фахівців, здатних розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у сфері філософії та гуманітаристики
Підготувати національно свідомих, компетентісно ерудованих фахівців, здатних розв’язувати складні спеціалізовані завдання та практичні проблеми в галузі української філології.
Програма орієнтована на формування теоретичних знань та набуття практичних умінь щодо ефективного формування команди виконавців і підрядників, бізнес планування та звітування, розуміння правових засад у процесі творення і реалізації культурних проєктів.
Програма передбачає набуття професійних навичок багатоаспектної роботи з різними типами текстів і здійснення мовної, міжособистісної та міжнаціональної письмової та усної комунікації.
Освітня програма передбачає підготовку магістрів менеджменту, спроможних до практичної, дослідницької та інноваційної діяльності у галузі управління та адміністрування, зокрема кадрового менеджменту з урахуванням вимог економічного середовища.
Підготовка висококваліфікованих юристів, що володіють фундаментальними знаннями та навичками і здатні застосовувати їх на практиці.
Освітня програма передбачає здобуття знань, умінь, навичок інноваційного характеру у сфері врядування, суспільної політики і комунікацій, що відповідають потребі регіону та України в цілому
Освітня програма передбачає підготовку магістрів менеджменту, спроможних до практичної, дослідницької та інноваційної діяльності у галузі управління та адміністрування, зокрема логістичного менеджменту з урахуванням вимог економічного середовища.
Освітня програма передбачає підготовку бакалаврів маркетингу, які володіють сучасним економічним мисленням та відповідними компетентностями, необхідними для провадження ефективної маркетингової діяльності підприємств та організацій з використанням економіко-математичних методів аналізу, прогнозування та моделювання, комп’ютерної техніки й інформаційних технологій.
Програма орієнтована на підготовку сучасного фахівця-практика з організації та здійснення бухгалтерського обліку, оподаткування, контролю і аналізу діяльності суб’єктів господарювання з використанням різних форм обліку та сучасних інформаційних систем.
Спеціальна освіта в галузі ІТ, яка передбачає набуття практичних навичок у сфері проектування, вибору архітектури, верифікації, тестування програмного забезпечення, інформаційних систем та управління програмними проектами, систем захисту інформації
Формуються ґрунтовні знання та практичні навички навчання та виховання учнів початкових класів із застосуванням новітніх методик.
Третя за значенням галузь світової економіки, що забезпечує кожне 11-те робоче місце і створює 10% світового ВВП. Важлива сфера цивілізаційних контактів, яка включає історико-культурну спадщину та враховує ментальність певної етнічної чи соціальної спільноти. Своєрідний ключ налагодження суспільної комунікації між індивідами, народами та державами з урахуванням їх регіональних особливостей. Програма забезпечує глибоке вивчення міжнародного туристичного ринку з наголосом на Європейський туристичний макрорегіон та фундаментальну перекладацьку складову для забезпечення туристичної діяльності.
Глибоке опанування сучасними професійними знаннями та навичками в галузі комп’ютерних технологій та економічного аналізу у поєднанні з глибоким вивченням англійської мови за адаптованими до вимог спеціальності програми
Підготовка фахівців, які володіють теоретико-культурологічними знаннями, мають практичні навички аналізу та інтерпретації культурних феноменів, уміють презентувати проєкти та організувати події культурного спрямування.
Підготовка конкурентоспроможного фахівця у сфері підприємництва та торгівлі з достатньою базою сформованих практичних навичок розробки та обґрунтування бізнес-ідей, організації підприємницької діяльності з чітким розумінням бізнес-процесів
Освітня програма передбачає вивчення окремих компонент англійською мовою, академічну мобільність, можливість стажування у дипломатичних установах та міжнародних організаціях, одержання фахових компетентностей перекладача.
Акредитовані освітні програми спрямовані на підготовку бакалаврів та магістрів, спроможних розв'язувати практичні завдання у сфері фінансів та бізнес-аналітики, здійснювати проєктну діяльність, комплексний фінансовий аналіз на основі обробки масиву статистичних даних за допомогою ІТ-технологій та моделей у всіх секторах фінансів і бізнесу для прийняття ефективних управлінських рішень.
Освітня програма "Управління проєктами" надає студентам знання та навички, необхідні для успішного управління проєктами в сфері комп'ютерних технологій. Основна мета програми - підготовка фахівців з глибоким розумінням процесів управління проєктами та їх ефективного впровадження.
Забезпечити публічний сектор висококваліфікованими фахівцями для соціально-політичної, безпекової, оборонної, аналітичної та дослідницької діяльності та адміністрування у сфері національної безпеки
Підготовка фахівця, який спроможний вирішувати складні теоретичні та практичні проблеми у сфері біобезпеки, охорони громадського здоров’я та довкілля.
Спеціальна освіта в галузі історії та археології з фокусом на поглиблене вивчення історії України, формування педагогічних навичок.
Освітня програма передбачає фундаментальну та практичну підготовку високопрофесійних фахівців у галузі комп’ютерних наук, що здатні впроваджувати алгоритми машинного навчання та елементи штучного інтелекту для розв’язання прикладних задач бізнесу, суспільства та держави.
Тут готують фахівців-практиків у сфері соціальних комунікацій, які усвідомлюють кон'юнктуру ринку. Студентів навчають застосовувати цілісний проєктний підхід в професійній діяльності, створювати та реалізовувати якісний медіапродукт, зокрема рекламні та піар кампанії.
Підготовка фахівців-політологів, які володіють базовим категорійно-поняттєвим та аналітично-дослідницьким апаратом політичної науки, знаннями політичної теорії та практики.
Підготовка фахівців, які володіють компетентностями, необхідними для провадження психологічної діяльності у сфері освіти, охорони здоров’я, управління, психологічної допомоги населенню, а також у громадських, науково-дослідних і консалтингових організаціях.