Перші враження

Наталія Любчук

Base Install » Абітурієнт НаУОА » Перші враження

Хееей, всім привіт, мене звати Наталія, я студентка Острозької академії, майбутня журналістка.

Як і всі цьогорічні абітурієнти, я з нетерпінням чекала моменту, коли нарешті буду навчатися.

І цей час настав. 31 серпня відбулась наша інавгурація. Спудеям та спудейкам давали мантії, подарували Біблії – це одна з академічних традицій. Було дуже атмосферно та цікаво, адже таке відбувається лише в нашій академії. Я відчувала неабияку гордість, що вступила саме сюди.

Після офіційної частини, наші любі студкуратори та журналісти другого курсу влаштували квест, під час якого ми стали справжньою командою та дізналися один про одного багато нового.

Ці всі події викликали справжній азарт до навчання, тож наступного дня, з гарним настроєм, я пішла на перші в житті лекції.

Нові викладачі, просторі авдиторії…

Тут замість звичайних дзвінків звучить класична музика. Неймовірно, правда ж? Також новинкою для мене стало Острадіо. У школі нам завжди забороняли слухати гучно музику, а тут – усе навпаки. Ти маєш змогу насолоджуватися чудовими піснями протягом перерви.

Тож в перші дні свого навчання я зрозуміла, що є в правильному місці.