1. Усі «ВАУ» Острозької академії

Анастасія Горощук

Base Install » Абітурієнт НаУОА » 1. Усі «ВАУ» Острозької академії

Хей,гайс!

Цього року я вступила на перший курс НаУОА за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Обіцяю собі та Вам, що у цьому блозі я буду максимально об’єктивна та чесна!

Почнемо з вражень. Єдине слово, яким можна було описати перші дні навчання, посвяту та атмосферу - ВАУ! Здавалося б, уже сотні разів бачила Острозьку академію, спілкувалася з її випускниками, але емоції, які я пережила, вперше зайшовши в ролі студентки, не можливо описати словами - це потрібно відчути.

Думаю, кожен хто навчається в школі розуміє, як тяжко сприймалося 8 уроків за один день… І тут ти дивишся на свій розклад в університеті, а там всього лиш 3 заняття - КАЙФ!

Насправді є ще безліч всього цікавого, що можна розповідати до ранку, тому залишу маленьку інтригу і вже в наступному дописі розповім, який стереотип про академію в мене був ще рік тому, не перемикайтесь на інші університети, з нами круто, бо еліта зі всієї України навчається саме тут!)