Ідеальне місто для студентського життя

Зоряна Поперецька

Base Install » Абітурієнт НаУОА » Ідеальне місто для студентського життя

Привіт! Ось і підійшов до завершення ще один тиждень навчання в академії. Як я вже казала дистанційне навчання у нас до кінця року. Але я не засмучуюсь, адже в цьому можна знайти безліч плюсів. Доки я ще в Острозі, розповім вам про саме місто, як же тут жити, куди піти і що можна побачити. Багато абітурієнтів не розглядають академію для вступу, тому що Острог – це маленьке місто, де немає чим зайнятись і взагалі тут нудно. Сьогодні я спробую довести, що це не так. Я їхала сюди також не уявляючи, що ж на мене тут чекає, в голові було безліч думок . Але, коли пожила декілька тижнів, трошки освоїлась, то зробила висновок, що Острог мені дуже подобається як місто для студентського життя. Зараз я дуже рада що проведу ці роки тут. Насамперед, місто має давню досить цікаву історію. І до сьогоднішніх днів збереглось багато пам’яток: замок, синагога, в’їзні вежі. Любителям історії точно сумно не буде. В Острозі мені сподобалось те, що все знаходиться на досить невеликих відстанях, і до всього можна пішки швидко дійти. Є багато затишних кафе та кав’ярень, куди можна піти після пар чи на перерві випити чашку ароматної кави . Зі сполученням проблем немає: кожні пів години курсують автобуси у різні напрямки. Розважальних та торгових центрів немає, але є багато магазинів, де можна купити все необхідне ( навіть АТБ є). Погуляти можна в парках: університетському, князів Острозьких та Шевченка. Також біля міста знаходиться водосховище Хмельницької АЕС, хоч і не близька дорога, але там дуже гарно. Можна помилуватись пейзажами і просто відпочити. Найгарнішими спорудами, на мою думку, є корпуси академії. Обидва такі різні, але в кожному є щось незвичайне. Мінуси також є, але для себе я виділила більше плюсів. Острог – особливе місто, і порівнювати його з великими містами не можна та й немає сенсу. В ньому поєднується історія і сучасність, студенти з інших населених пунктів та місцеві жителі, наука та розваги. До зустрічі! Проведіть ці вихідні продуктивно та з користю. Ну і не забувайте про відпочинок.