Вибіркові дисципліни в Острозькій академії

Зоряна Поперецька

Base Install » Абітурієнт НаУОА » Вибіркові дисципліни в Острозькій академії

Привітики! Щось я трішки розлінувалася та розслабилася останнім часом. Сьогодні пишу обіцяний блог про вибіркові дисципліни в Острозькій академії. Думаю майже в кожному університеті студентам дають право вибору тих дисципліни, які вони хотіли би вивчати. У нашому університеті також є така можливість, що мені надзвичайно сподобалось. Нам запропонували обрати 4 дисципліни. 2 з яких з циклу професійної підготовки, тобто ті, що стосуються нашої спеціальності, але не є обов’язковими. А 2 інших із циклу загальної підготовки, тобто вони могли бути з будь-яких кафедр та факультетів нашого університету. 2 предмети із циклу професійної підготовки ми мали домовитися і обрати групою. Суперечок в нас не виникло, тому це ми зробили досить швидко. Вже на другому курсі ми будемо вивчати Економіку праці та соціально трудові відносини та Фіскальну політику України. А серед дисциплін загального циклу ми могли обирати повністю все індивідуально. Коли я побачила список предметів, я була вражена, адже на вибір виносилося більше 100 предметів, починаючи психології чи політології і закінчуючи кримінальним правом. Щоб нам було легше вибором і ми точно знали що вивчає та чи інша дисципліна, нам організовували онлайн зустріч, де кожен викладач розповідав про неї. Я думала що обрати, але зупинилася на польській мові та діловому етикету, який до речі буде викладатися англійською. Польську я вже довгий час хотіла вивчити і коли побачила її в списку, зрозуміла,що оберу саме її. А діловий етикет це те, що завжди буде в нагоді та за рахунок викладання англійською я ще й зможу попрактикувати свої мовні навички. Знаю, що у абітурієнтів зараз повним ходом триває підготовка до ЗНО, тому викладайтеся на повну, адже залишився лише місяць. До нових зустрічей!