Я - студентка

Зоряна Поперецька

Base Install » Абітурієнт НаУОА » Я - студентка

Усім привіт! Мене звати Зоряна і вже майже 2 місяці я є студенткою 1 курсу за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування». Насамперед хочу зовсім трішечки розповісти про себе. Я люблю весело провести час із друзями, люблю котів ( думаю в мене буде багато однодумців з цього приводу), разом із цим люблю читати книги. По приїзду в Острог в моє життя додався ще і спорт і навіть попри завантажений графік і багато домашніх завдань, я завжди знаходжу час на цю справу. Зараз займаюсь вдосконаленням себе та саморозвитком. Отож, думаю ви трішки зрозуміли хто я. А тепер хочу розповісти свою історію: як же я потрапила в академію. Весь 11 клас я була розгублена: не знала куди вступати і навіть на яку спеціальність. Я готувалася до ЗНО з української мови та літератури, математики та географії, і єдине що я вирішила – це буде економічний напрям. Економіка мені завжди була цікавою. Весь рік я слідкувала за сайтами університетів і вже приблизно знала куди я можу пройти. На сайт ОА також заходила, але спочатку вона мене не зацікавила, адже мені здавалось, що це більше гуманітарний вуз і економічні напрями викладають тут не зовсім добре ( я помилялась), але все ж записала в список можливих для вступу. Згодом я вже точно вирішила, що буду вступати на спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування». Залишилось обрати університет. Цим я займалась вже після ЗНО перед подачею заяв, знаючи власні результати. Серед інших я згадала про Острозьку Академію, швидко зайшла на сайт, щоб упевнитись чи є тут обрана спеціальність. Скажу відверто, до вступу я знала про академію не багато, відгуки студентів та випускників були хорошими, я почала шукати інформацію. І згодом вирішила, що хочу тут навчатись. І ось прийшли результати, я побачила себе в списках зарахованих, чому дуже зраділа. Я не скоро усвідомила, що є студенткою Острозької академії. Перед приїздом в Острог я дуже хвилювалась, адже починався зовсім новий самостійний етап мого життя, але я була впевнена, що з усім впораюсь. Перші дні в академії також були хвилюючі: в мене було безліч питань «чи знайду я спільну мову з одногрупниками?», «а як же буде проходити навчання?» і так далі. Але мої хвилювання були зайвими, адже моя група виявилась чудовою і ми швидко знайшли спільну мову один з одним. А навчання мені сподобалось ще більше, і я швидко адаптувалась до цього насиченого студентського життя. Кожен день проведений в стінах цього закладу особливий, я дізнаюсь безліч інформації і саме ту, яка мене цікавить. Все проходить чудово і саме так як я собі уявляла. Сподіваюсь вам сподобалась моя історія. В наступних частинах я буду розповідати все більш детально і ви дізнаєтесь багато нового і цікавого. Це мій перший досвід написання блогів, але думаю у мене вийде.