Сесія в Острозькій академії

Зоряна Поперецька

Base Install » Абітурієнт НаУОА » Сесія в Острозькій академії

Привіт. Трішки з запізненням викладаю цей пост. В академії почався період складання іспитів, заліків, написання контрольних робіт. Загалом – сесія у розпалі. Тому часу зовсім не вистачає. Я вже склала 2 іспити, залишилось ще 2 і декілька контрольних. Я дуже рада, що скоро канікули і у мене буде багато вільного часу для реалізації моїх планів. Але поки активно працюю і заробляю останні бали. До речі, сесія не така страшна як її описують. Принаймі я від друзів часто чула, що це найважчий період навчання, треба цілодобово готуватись до іспитів і взагалі вільного часу не буде. Але тепер, переконавшись на власному досвіді, хочу сказати, що це не так. Якщо не відкладати все на останні день або ніч (і таке буває), а почати готуватись заздалегідь, то все не так складно. Всі через це проходять. Так в сесії є свої нюанси, але скажу чесно зациклюватись на ній не варто, особливо, жертвуючи своїм сном, здоров’ям і нормальним дозвіллям та відпочинком. В Острозькій академії сесія трішки відрізняється від інших університетів. У нас всі важливі форми контролю: іспити, модулі, заліки, не переносять на кінець грудня і останні тижні навчання. А проводять відразу після закінчення курсу. Це дуже зручно, адже матеріал в пам’яті новий, ще не забутий. І в останні тижні навчання немає великого навантаження. Боюсь уявити що було б якби всі іспити і модулі проводили в один приблизно період. Тоді б точно часу не було ні на хорошу підготовку, ні на відпочинок. Також у нас дуже відрізняється система оцінювання від шкільної. Загалом за кожен курс студент може отримати 100 балів. Але ці бали розділяються на практичні, контрольну, іспит або інші види оцінювання. Наприклад, з історії України у нас було 10 практичних занять, кожне з яких оцінюється у 5 балів. Отже, загалом за практичні ми маємо 50. Також по програмі у нас передбачена контрольна робота, яка оцінюється у 10 балів. Решту – 40 балів виносять для іспиту. В сумі отримаємо 100. Така система діє для усіх предметів, але зазвичай відрізняється розподіл балів. Це я вам для прикладу навела. У школі також грудень не простий період навчання, тому проведіть його з користю і максимально продуктивно. Не забувайте про відпочинок і новорічно-зимовий настрій. Успіхів! Іііі до зустрічі!