Дистанційне чи звичайне навчання?

Зоряна Поперецька

Base Install » Абітурієнт НаУОА » Дистанційне чи звичайне навчання?

Привіт усім! Особисто у мене вже потрошки з’являється новорічний настрій. Хоча це незвично для мене. Планую скоро вже повісити гірлянду і прикрасити трішки кімнату. Я вже говорила, що дистанційне навчання у нас до кінця року. Для мене це не дуже хороша новина, адже очно мені подобалось навчатись набагато більше. Сьогодні я хочу порівняти звичайне та дистанційне навчання саме в академії, виділити певні плюси і мінуси кожного. - Під час дистанційного більшість студентів їдуть додому, і не доводиться жити самостійно, а з сім’єю. Для когось це плюс, але особисто мені більше подобалось життя в Острозі, хоча вдома також класно. - Величезним плюсом є те, що не треба витрачати час на дорогу та збори в університет. За цей час можна зайнятись чимось корисним: підготуватись до пар, почитати книгу, випити ароматного чаю, або навіть поспати довше. - Мені в домашній обстановці навчатись важче. Я просто можу дозволити собі розслабитись, відволікатись на щось. Через це і матеріал сприймається важче. - Стає більше вільного часу. Але в мене є проблеми з тайм-менеджментом, тож часу мені в будь-яких випадках не вистачає. - Хоч зі своїми одногрупниками я знайома не так давно, але навіть за цей час ми дуже здружились і було важко прощатись, знаючи що так довго не побачимось. Але, що не робиться – все на краще і треба в цьому шукати максимальний позитив і не засмучуватись. Всі хто на дистанційному, використайте цей час з максимальною користю, займіться тим, що довго відкладали, і просто насолоджуйтесь життям. В мене в планах: продовжити читати книгу, яку почала вже 3 тижні тому, зайнятись спортом і розтяжкою в домашніх умовах, підготуватись та скласти добре всі іспити, подивитись фільми та серіали, які давно вже зберігала, насолоджуватись спокійним ритмом життя.