Знову дистанційка

Base Install » Абітурієнт НаУОА » Знову дистанційка

Привіт!

І знову з дому)

В Острозі я затрималась на тиждень, тому повернулась пізніше. До сих пір почуваюсь зовсім туманно. Прокидатись важко, бути активним на заняттях також.

Але я вже помаленьку розробляю план дій, щоб трошки поліпшити ситуацію? Про це, якщо вдасться, згодом

Навколо всі питають, чи відчуваємо наближення сесії, а я лиш знизую плечима. В нашому університеті(а, може, просто на моїй спеціальності) все не так важко. Завдяки болонській системі освіти, протягом семестру ми отримуємо бали за виконані проєкти, відвідування і активність на заняттях. Виходить, що ми постійно вчимось достатньо добре, аби потім, готуючись до іспиту, не починати з нуля і опрацьовувати всенький матеріал.

Хоча я і описую найкращий розвиток подій, якийсь тиск і напруження таки відчуваю(як і в школі, коли насувається серія контрольних)

Проте, не втомлююсь повторювати, головне бути серед своїх і на своєму місці. Впевнена, в школі вам зараз важче, бо вчите все підряд. Так вже влаштована освітня система, мусите це перейти. Нагорода не забариться? Треба тільки правильно обрати напрямок руху)

Ловіть фото з моєї ранкової прогулянки. А разом з тим і лайфхак, як розгружатись на дистанційному)