До дня студента

Регіна Столбецька

Base Install » Абітурієнт НаУОА » До дня студента

До дня студента

Завтра у всьому світі відзначають день студента, і я зможу святкувати його вперше, бо ношу почесне звання «студентка» вже 2 місяці (аж не віриться, так швидко час летить!). Як же це воно, бути студенткою-культурологинею, і з чим в мене асоціюється початок студентського життя?

Для мене це:

Ранкова запашна кава, щоб прокинутись перед парами;

Перші помилки в навчанні і усвідомлення того, що помилятись – нормально;

Спогади з 11-го класу і радість через такий чудовий хід подій;

Спроби звикнути до нового режиму;

Опрацювання величезних об’ємів матеріалу і усвідомлення того, скільки всього я ще не знаю;

Мрії про те, що колись це все буду знати :)

Хизування здобутими знаннями перед батьками;

Невпинне збільшення словникового запасу;

Списування ручок одна за одною;

Обдумування почутого на лекції по дорозі додому;

Поступове прослідковування зв’язку між різними курсами;

Спостереження за світом і щоразу глибше розуміння того, що в ньому відбувається. Постійне виникнення питання «чому?».

Я розумію, що не зможу в одному блозі охопити всі аспекти студентського життя. Але я хочу, поки в мене є така можливість, написати про те, що ви хочете дізнатись. Тому в мене пропозиція: на честь свята завтра, 17 листопада, я зроблю в інстаграмі опитування, де ви зможете написати, що саме вас цікавить, що б ви хотіли побачити в блозі (посилання на соц.мережі є під моїм фото). Я створю його о 9 ранку. Крім того, можете писати мені в особисті повідомлення, якщо вам так зручніше, я для вас скрізь відкрита! Чекаю завтра ваших питань і пропозицій :)

P.S.: Фото зроблене в одному лісі з однією майбутньою філософинею ще до дистанційки. Одне з тих, що будуть мені нагадувати про початок першого курсу.