МОЄ ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ ВІД НАВЧАННЯ В ОА ✨

Base Install » Абітурієнт НаУОА » МОЄ ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ ВІД НАВЧАННЯ В ОА ✨

Усім привітики!❣️

Давайте знайомитися?

Я – Наталка, яка хотіла стати журналістом, але під впливом невідомих чинників обрала правознавство. Можливо, зорі, місячне сяйво або інші космічні тіла вплинули на мій вибір, але тепер я навчаюся на спеціальності «081 Право» в Навчально-науковому інституті правознавства імені Іоанникія Малиновського.⚖️

Вже пройшов третій тиждень мого навчання і мені до цих пір не віриться, що я – студент. А ще більше я не можу повірити в те, що я спудей Національного університету «Острозька академія».❤️

ОА – це мрія мого дитинства. ОА – це нестримне бажання навчатися. ОА – це місце зустрічі найкращих і найталановитіших людей. ОА – це мотивація, яка допомагає всебічно розвиватися. ОА – це майже рідний дім, який тепло і привітно зустрічає незалежно від погоди.? Всі приходять сюди, щоб навчатися, і я не виняток, але найбільше мені хочеться отримати хоча б малесеньку частинку досвіду наших викладачів. А вони просто неймовірні!!! Я безмежно рада, що маю можливість поглинати, як губка, все сказане ними, а в результаті й отримувати той жаданий досвід.

Впевнено можу сказати, що протягом трьох тижнів навчання я змінилася, а точніше змінився мій кругозір. (Тепер все те, що відбувається навколо мене, я уявляю з точки зору правознавця?). Боюся уявити, що зроблять зі мною роки навчання в ОА.?

Хочеться сказати, що якщо Ви справді бажаєте старанно навчатися, то Ваше місце тут. В ОА потрібно постійно плідно працювати, щоб досягти успіху. І це безумовно мені подобається. Вже зараз я розумію, що якщо правильно розподіляти свій час і систематично готуватися, то потім не буде стресових ситуацій і недоспаних ночей перед іспитами.✨

ОА – це купа знань, які я уявляю у вигляді метеликів. Кожен з нас намагався спіймати метелика хоча б раз. І тому всі розуміють як це важко. Навчатися тут так само не легко, але воно того вартує, як і те, щоб бігти за метеликом, збити колінця, декілька разів впасти, піднятися, але в кінцевому результаті все ж таки милуватися цією красою. Я бажаю кожному зловити свій метелик знань, збагачувати його, ніколи про нього не забувати і постійно доглядати, а ОА в цьому допоможе?

З перших днів я зрозуміла, що тут немає хороших і поганих студентів, тут зібралися всі найкращі. В ОА для когось твоя стеля – це підлога, і це дуже сильно мотивує.✨

Люблю ОА за таке прекрасне навчання, мотивацію, хороших і талановитих людей❤️

.   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .

Люблю, цілую, обіймаю, Ваша Наталка❤️