Student Life або "я в очікуванні професійного свята"

Анастасія Плюхіна

Base Install » Абітурієнт НаУОА » Student Life або "я в очікуванні професійного свята"

Усім привіт! ?? Я впевнена, що ви вже трохи про мене знаєте, але все ж, думаю ніколи не пізно розказати про себе ще більш детально…(P.S.: цей пост буде особливо цікавим для тих, хто хоче вступати на мою спеціальність ?‍?). Отож, пишу цей пост напередодні найбільшого свята для студента (ну звісно після дня здачі всіх предметів та дня отримання стипендії), а саме перед Днем студента ?. Для початку розповім про себе і свою спеціальність, а потім про те, чому я щаслива бути студентом і причасною до такого свята ?. Я – Настя Плюхина, студентка першого курсу НаУОА факультету ПІМ, навчаюся на спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ?. Вступила на Документознавство випадково. Як би смішно це не звучало, але це було так: «Ну там ніби займаються аналізом інформації, а це значить там щось пов’язане з презентаціями. Ну я презентації робити люблю, значить, мені сподобається ?». Отака от історія. І коли настав час знайомства з групою, то мій mood був facepalm ??‍♀️. Чому? Бо майже всі цілеспрямовано йшли на цю спеціальність і знали, що їх очікує, на відміну від мене. Я не знала, на що йду. Але доля розпорядилася по своєму і тут я знайшла себе ?. Тепер уже і я цілеспрямовано йду до своєї мети, бо знаю, ким хочу сnати. А тепер детальніше саме про спеціальність. Коли мої однолітки або друзі питають мене про назву і я їм її кажу, то єдина реакція, яку я чую, це: «Бібліотекарем будеш? Ну ти і смішна. Краще б на програміста поступила». І, якщо чесно, це дуже дратує ?, адже саме бібліотечну та архівну справу я вивчаю по мінімуму. Набагато більше нам розповідають про менеджмент, маркетинг та аналітику. Ким же можна стати? Особисто я мрію бути HR-менеджером або ж працювати в консалтинговій компанії за цією ж професією або менеджером-аналітиком. Це і справді мене захоплює, адже я люблю працювати з інформацією. Це цікаво та дуже пізнавально та корисно, бо аналітичні здібності допомагають не лише в роботі, а і в повсякденному житті. Взагалі праця у сфері інформації набагато прогресивніша, ніж те саме програмування, бо (як постійно цитує Черчилля одна наша викладачка) «той хто володіє інформацією - той володіє світом». Якщо так подумати, то і справді сьогодні інформація є всюди. Ми бачимо її в екранах телевізорів, телефонів, на банерах, вивісках і так далі. Але питання в тому, що зробити, щоб правильно подати інформацію, щоб вона набула успіху та виконала своє призначення? І тут на допомогу приходимо ми – випускники спеціальності № 029. Ми займаємося пошуком, збором, аналізом, перетворенням інформації та її подачею. Простими словами – робимо з «нічого» цукерочку ?. Саме до нас звертаються, коли хочуть зробити рекламу чогось ?, проаналізувати продажі ?, або ж якщо говорити про менеджмент, то саме ми можемо керувати персоналом ?‍?, тими самими продажами та організацією роботи у тій чи іншій сфері. Але поки що моя робота по спеціальності обмежується волонтерством в деканаті або на кафедрі, а саме робота з паперовою документацією ?. І це не погано, а також дуже корисно, адже, знаючи, як організувати будь-який документ ви ніколи не залишитесь без роботи, бо у кожному підприємстві або установі потрібна людина, яка розбирається в документуванні ?️?. Думаю тепер ми більше розібралися і вже зараз в темі… Хоча ні, бо я не закінчила навіть першого семестру, а попереду ще стільки цікавого, що аж дух перехоплює ?… Отакі то справи. А тепер розкажу, чому я щаслива бути студентом. І без лестощів: я реально щаслива! Адже саме в НаУОА я отримала стимул та можливість (яких мені завжди було недостатньо) бути чимось більшим, саморозвиватися та рухатися у чітко окресленому напрямку ?! Саме тут я побачила ціль і дізналася (і поступово дізнаюся ще) про те, як це зробити! Для мене студентство стало золотим періодом самореалізації. Саме тому я щаслива бути студентом ?.