"Що? Де? Куди?" або "Острог - найзручніше для студента місто"

Анастасія Плюхіна

Base Install » Абітурієнт НаУОА » "Що? Де? Куди?" або "Острог - найзручніше для студента місто"

Острог... Що ви про нього чули? Якщо ви не жили в ньому, то знаєте, напевно, хіба що про князя Констянтина Острозького. Ну і про те, що це дуже маленьке місто, у якому немає що робити ??‍♀️. . Але спішу розбити це ХИБНЕ СУДЖЕННЯ! Це зовсім не так. Я все згадую, як розповідала комусь, що вступаю в ОА, і ці люди казали: "Ти що? Це ж село! Там немає що робити. Їдь краще в Київ". Але я не слухала. Адже мала куууупу причин, через які я хотіла вступити саме сюди. Зараз назву ?: ? Острог розташований відносно близько від Рівного (моє рідне місто) і їхати буквально 1 годину на автобусі та 30 хв на машині. ?У меншому місті - менші ціни. І немає різниці на що. Тут дешевші і продукти, і страви в кафе, і оплата за проживання (кажу для тих, хто хоче жити на квартирі ?). ?Місто доволі маленьке, тому на те, щоб дібратися до потрібного пункту, вам потрібно буде максимум 20 хв пішком і саме тому тут немає маршруток, що дає свій позитивний вплив на екологію ?? ?Не дивлячись на те, що місто не дуже популярне, воно все ж має свої розважальні "родзинки". Тут є багато атмосферних кафешок і просто чудових місць. Підійде якраз для людей, які не люблять міста з шаленим ритмом ? ?Навіть якщо місто і здасться вам нудним, то в Академії точно 5е дадуть засумувати. Ні на хвилину! Тут ти будеш постійно в русі, постійно брати участь у якихось проєктах і івентах ?? ?Ну і найголовніше це освітній рівень ?. Тут його організація настільки продумана, що можна тільки дивуватися! ? Дають не тільки необхідну, а і цікаву інформацію, яка ? знадобиться в житті. . Я можу називати безліч цих причин, але це основні і я думаю, що їх достатньо для того, щоб зрозуміти, що Острог - ідеальне для студента місто ✌?❤️!