Останній..(

Сашка Дворецька

Base Install » Абітурієнт НаУОА » Останній..(

Ну що ж..останній...
Привітики ? Як ви? Вже відчули смак літа? Сподіваюся так?

Сумно писати зараз це, але це мій останній блог.. Так, більше не буде?
Наступного року хтось з вас буде ділитися з майбутніми першачками як проходить ваше навчання?

У такому завершальному блозі хотілося б підвести підсумки свого навчання на першому курсі в ОА❤️

✨Позбулася багатьох комплексів і страхів
✨Знайшла купу неймовірно крутих друзів
✨Вільно поєдную навчання і саморозвиток (програма складена так, щоб вільний час в студентів також існував)
✨Стала самостійнішою
✨Отримала море неймовірних спогадів і емоцій

Це був один з найкращих років ? Далі - більше?

Чесно кажучи, вже чекаю наступного навчального семестру і щиро сподіваюся що будемо вже нарешті усі ходити коридорами академії та сидіти в аудиторіях на парах?

Хочу побажати вам вдалого складення ЗНО, успішного вступу в омріяний ВНЗ і хорошого незабутнього літа?

Але пам'ятайте про обережність: маски/рукавички ще ніхто не відміняв?

Якщо цікавлять якісь питання щодо ЗНО чи вступу, то ласкаво прошу у дірект інстаграму ( @_dvoretska_ ), там з радістю відповім вам на всі питання які цікавлять ?

Удачі вам??❤️
Сподіваюся ще зустрінемося ?
??????