Не нудьгуй на карантині!

Сашка Дворецька

Base Install » Абітурієнт НаУОА » Не нудьгуй на карантині!

Привіт!!!?❤️ Як ви? Сподіваюсь карантин не забирає у вас хороший настрій!

Ось вже цілий тиждень усі на дистанційному навчанні. Ідея з таким навчанням класна, але нудьга бере своє.
Проте не доведеться майже все літо сидіти за навчанням, буде час відпочити!

Для того щоб не нудьгували, хочу представити вам свою добірочку фільмів та серіалів для перегляду!

Я поціновувач драм, мелодрам та комедій, тому якщо цікаво, то скоріш роби скріншот та насолоджуйся переглядом!

1. Почну з комедії. Серіал “Психологини”. Дуже класний і веселий?
  2. Фільм “Женщины против мужчин”. Комедія.?
  3. Серіал “13 причин почему”. Тим хто планує вступати на психологію буде над чим подумати. Та і взагалі усім буде над чим задуматись.??‍♀️
  4. Фільм “До встречи с тобой”. Перший фільм який надто мене розчулив.?
  5. Серіал “Ивановы Ивановы”. Для хорошого настрою?
  6. Фільм “После”. Історія мене надто зачепила. Доречі, в травні має вийти друга частина цього фільму. ?
  7. Серіал “Красные браслеты”. Дуже чітко показує те, що переживають діти, які мають важкі хвороби. Після фільму я почала цінувати нормальне здорове життя ще більше.✨
  8. Фільм “В метре друг от друга”. Так так, це той самий фільм який змусив плакати весь світ. Але цей фільм є моїм фаворитом, тому не можу його залишити без уваги❤️
  9. Серіал “Мамочки”. Веселий і добре розкриває побутові проблеми кожного?
  10. Серіал “Анжеліка”. Також комедійний. Тут гарно показана проблема комплексів. Але сам по собі серіал запальний?.

Також, якщо вже фільми набридли, то дуже хороший варіант це зайнятись саморозвитком. Час наразі дозволяє.

Саморозвиток:
-читання різної пізнавальної літератури
-спорт (так, можна знайти ролики на ютубі з тренуваннями та тренуватись)
-вдосконалення кулінарних навичок (в самостійному житті це дуже знадобиться?)
-розвиток свого таланту (малюнки, написання віршів, розтяжка(для танцівників та гімнастів))

Якщо час карантину використовувати з правильно і з користю, то він пройде швидко і всі нарешті повернуться у свій звичний режим.

Щоб карантин не затягувався на дуже довгий період від кожного з нас потребується дотримання правил карантинного режиму.
Важливо сидіти вдома, виходити на вулицю лише у разі потреби. Постійно користуватись антисептиками або ж мити руки з милом. Маски, рукавички – не менш важливі.

Головне не панікувати і до всього ставитись з розумом. Тоді все і у всіх буде добре. Хворі вилікуються і будуть здоровими, а ви не будете наражати себе на небезпеку лишній раз.

І ще, кажуть посмішка і хороший настрій створюють імунітет від нудьги! Посміхнись, кошеня?

Бережіть себе і будьте здорові!❤️