Щоденник студента 13

Олена Терещенко

Base Install » Абітурієнт НаУОА » Щоденник студента 13

Привітик, мої абітурієнти❤️ Як проходить ваш карантин?? Надіюсь, що ніхто з вас не хворіє.

Сьогодні поговоримо про моє дистанційне навчання?, адже це зараз найважливіша складова навчального процесу.

Отож, вже йде другий тиждень дистанційного навчання.

Впродовж першого тижня в нас була одна пара в день?. Це було 3 пари англійської та 2 пари політології. Хоч, здебільшого це були перші пари?, проте на вищому рівні (наскільки це можливо).

Другий тиждень навчання – дві пари в день, в п’ятницю немає пар. Кожного дня ці дві пари – це Основи психології та педагогіки.

Отож,▪️ англійська мова▪️:

На період карантину в нас ось такі завдання:

– Подивитися фільм Green Book та написати характеристику основних героїв.

– Прочитати майже половину книги “Anne Frank. The diary of a young girl” та написати есе про власні думки, які виникають під час читання книги.

– Опрацювати в підручнику тему 12,тобто тему про Африку. Перекласти всі тексти, вивчити не відомі слова, виконати всі вправи

Окрім цього?:

– На кожну пару ми маємо окреме домашнє завдання, наприклад:

На одну з пар ми дивилися відео про дитинство в Африці та писали есе про власне ставлення до проблем, які порушені в цьому відео. На іншу повинні прочитати надіслані нам тексти та виконати тести до цих текстів.

▪️Політологія▪️

На парах нам начитувався відповідний матеріал, а також нам задавали прочитати певну літературу. На наступну пара ми повинні подивитися фільм та знову ж прочитати відповідну літературу.

▪️Основи педагогіки та психології▪️

Ці пари нам читає улюблений всіма ректор? І ці пари справді цікаві, а якщо ще врахувати, що я цікавлюся психологією, то це взагалі рай для моєї душі. Нам начитують матеріал, ми обговорюємо його, а також проходимо різноманітні тести. Це справді дуже круто.

Плюси та мінуси дистанційного навчання

Плюси

➕Звісно те, що я знаходжуся вдома

➕Те, що можна слухати пару не встаючи з ліжка та вилазячи з під одіяла ( якщо на пару не потрібно включати камеру?)

➕А найголовніше для такої соні, як я це звісно те, що можна вставати за п’ять хвилин до пари?

Мінуси

➖Те, що ми не відпрацьовуємо весь необхідний матеріал

➖Коли вийдемо на навчання, то більшість занять будуть семінарськими, адже лекції по трішки вичитуються.

Як я ставлюся до дистанційного навчання?

Я не маю однієї думки відносно цього?. Хоч, це і зручно, проте ми пізніше можливо будемо вчитися довше. А літо, то ж таки літо, а вчитися пів літа це не дуже весела перспектива?

До зустрічі в наступних блогах❤️