Щоденник студента 1

Олена Терещенко

Base Install » Абітурієнт НаУОА » Щоденник студента 1

Привіт, ось минув мій третій тиждень навчання, і я пишу для вас власні враження ?

Навчатися стає все важче, з’являються практичні роботи. Стрес першої я уже пережила і можу сказати, що успішно. Відчуття, коли трясуться руки і тремтить голос уже позаду, хуух?

Мені здається, що час біжить надто швидко?: ось тільки вчора я стояла в мантії і не розуміла, хто усі ці люди навколо, а зараз не уявляю свого життя без моїх колег.?

Цього тижня в нас була екскурсія музеєм, варто додати, що вона була нічною. Тобто о 21:00, але це було справді круто ?Що ж було там такого класного?

– Ми вже знаємо і розуміємо історію нашої улюбленої OA?;

– Знаємо, хто ж це Гальшка Острозька і чим вона відома (ідеальна жіночка з характером і трагічною долею?);

– Виявляється, раніше ОА була не на сучасному місці, уявляєте?(Це я просто не посвячена була в історію і ходила трішки шокована, так-так я її не люблю?);

– Все б класно, але екскурсія підземеллями вночі це боязко?. А якщо ще попросять не світити у темні частини приміщень, а ще там є крипти, потім виходиш на двір і “улюблений” одногрупник лякає усю дорогу (please, вбийте його за мене ?)

Рекорди цього тижня:

– знайшла 69 аудиторію і не заблукала;

– більш-менш орієнтуюся в академії, аудиторії перестають бути таємними;

– двічі за день потрапити під дощ – це треба вміти.