ТОП 15 мотиваційних порад від студентів Гарварду

Христина Гущина

Base Install » Абітурієнт НаУОА » ТОП 15 мотиваційних порад від студентів Гарварду

Усім привітики!

Як ваші справи? Як і я не можете дочекатися закінчення карантину?? Ще зовсім трішечки)?

У нас вже завершуються пари із більшості предметів та починають іспити. Тому зараз не так легко, як було на початку дистанційного навчання. Але всеодно онлайн-сесія у 100 разів легша ніж в академії?

Знаю, що у багатьох вдома зникає мотивація до навчання і набагато складніше налаштуватися на роботу, ніж в школі чи університеті. Тому вирішила підготувати для вас декілька мотиваційних порад. Проте це будуть не мої особисті поради, а студентів Гарварду- одного із найвідоміших університетів світу. Кожен студент, який туди потрапляє, бачить мотиваційний список фраз, які допомагають зрозуміти навіщо вони прийшли до навчального закладу.

Отож, “ТОП 15 порад від студентів Гарварду”:

? . Якщо ти зараз заснеш, то тобі, звичайно, присниться твоя мрія. Якщо ж замість сну ти вибереш навчання, то ти втілиш свою мрію в життя.

?Коли ти думаєш, що вже занадто пізно, насправді все ще рано.

?Муки навчання всього лише тимчасові. Муки незнання – вічні.

?Навчання – це не час. Навчання – це зусилля.

?Життя – це не лише навчання, але якщо ти не можеш пройти навіть через цю його частину, то на що ти взагалі здатний?

?Напруга і зусилля можуть бути задоволенням.

?Тільки той, хто робить усе раніше, тільки той, хто докладає зусиль, по-справжньому зможе насолодитися своїм успіхом.