КВК батл

Христина Гущина

Base Install » Абітурієнт НаУОА » КВК батл

Усім привіт!

Як завершується перший семестр вашого навчання? Вже чекаєте канікул та зимових свят? Бо я, то дуууже. Ще місяць тому у мене з‘явився новорічний настрій. Але чесно кажучи, то зараз зовсім не до нього. Адже до закінчення семестру залишилося ну зовсім трішечки, а роботи, то ніби на 2 роки вперед.
У нас вже закінчилось більшість предметів. Попереду ще 2 іспити, 1 модуль і гора проєктів.
Цей тиждень був максимально насиченим, тому хочу поділитися з вами усіма новинами та враженнями. Отож:

? Тиждень розпочався вже у новому корпусі? Там так гарно, але ще трохи пусто.

? Я склала свою першу сесію. Ну як сказати склала? Іспит, то я написала, а ось результати дізнаюся лише у понеділок. Найбільше чого зараз не хочеться, так це залишитися на перездачу?

? У четвер у нас був КВК батл «Здибанка». І я також була учасницею однієї з команд.

? Сам концерт організовували радійники в честь 10-річчя OstRadio.
? Перед виступом команд була "ліга поганих жартів від викладачів". Це було дууже гаряче??
? У конкурсі брали участь 4 команди (1 гуманітарного факультету, 1 економічного та 2 право).
? Головний приз- 5 тис. грн.
? Конкурс складався з 2 етапів:

- Номери каманд, які ми завчасно готовили;
- Імпровізація (потрібно смішно відповісти на поставленні запитання та поставити міні-сценку на задану тему).
Перепожцями стала команда економічного факультету. Хоча ми і не виграли, але кожен із нас отримав незабутні емоції та враження✨
Це так круто, коли ти щодня приходиш на репетиції, проводиш час із людьми, які вже стали рідними, ви щось придумуєте, репетируєте, жартуєте?❤️
І після такого ти розумієш, що виграш- це далеко не головне. Головне- це прокайфувати від того, що ти робиш і того, чим ти займаєшся.

?А ще, я вперше провела профорієнтацію у своїй школі.

Хочу побажати усім гарного тижня, хорошого настрою і все буде круто❤️

До речі, це відео ми підготували, як домашнє завдання на одну із пар⬇️

Гарного перегляду❤️

Завжди з радістю відповім на ваші запитання:
Instagram: @kristinaa.gu
Facebook: Kristina Gushchyna