Дистанційне навчання chek

Богдана Павленко

Base Install » Абітурієнт НаУОА » Дистанційне навчання chek

Ahoj(привіт словацькою),мої хороші?. Сподіваюсь, що у вас все добре і ви, рідні не хворієте, адже зараз це найголовніше☝️. Що ж, картин карантином, але навчання ніхто не відміняв і навіть вдома студенти повинні наполегливо працювати. І, знаєте, я не виняток. Як ви здогадались сьогодні хочу поділитися своїми думками з приводу дистанційного навчання в ОА. Що ж почнемо?: 1) мені подобається,що ми працюємо у системі Google Meet, на мій погляд це дуже зручна платформа для навчання. 2) наші викладачі не розгубились і чудово подають матеріал навіть на відстані. 3) куратори цікавляться нашою роботою, враховують наші думки і намагаються вдосконалювати навчальний процес за можливістю. 4) викладачі завжди намагаються ввійти в наше положення і допомогти нам. 5)можна прокидатися за 10 хвилин до початку пари і при цьому не запізнюватись. 6) можна сидіти на парі та снідати або ж обідати. 7) окремим плюсом дистанційного навчання, на мою думку, є те, що ми отримали змогу зрозуміти як все ж таки багато означають нині технології і що таке навчання у майбутньому може стати для нас звичайним?. Як на мене, то таке навчання є чудовою альтернативою стаціонарного, але є і мінуси. Наприклад, практичні заняття у такому режимі не дуже зручні, адже ти можеш підійти до викладача та запитати про те, що незрозуміло саме тобі, існує заминка з оцінками, викладач не завжди має змогу допомогти тобі так, як міг би зробити це на парі “оффлайн”. А що стосується студентського життя, то це те, що ми не можемо гуляти зі своїми любими друзями та одногрупниками, ми тільки звикли до гуртожитку, а тут потрібно знову їхати додому, ми не можемо повністю відчути та насолодитись нашими студентськими роками. Що ж, це мінуси нашої “дистанційки”. Тому, любі мої спудейчики, ми можемо дійти висновку, що дистанційне навчання, як і все в нашому світі, має дві сторони. І нашим завданням зараз є оцінити його, зробити для себе висновки, і зрештою прийняти таке навчання, адже зараз це все, що ми маємо?. Але ні в якому разі не засмучуйтеся, адже скоро це все закінчиться і ми знову будемо говорити про те, як хочемо додому і як нам набридли ці пари?. А зараз я прощаюся з вами, мої любі?. До наступного блогу. Не хворійте і мийте руки з милом ?.