СЕРІАЛОМАНИ ВИ ТУТ?!

Анастасія Плюхіна

Base Install » Абітурієнт НаУОА » СЕРІАЛОМАНИ ВИ ТУТ?!

Усім привіт! Що ж…почну свій пост з такого терміну, як «тайм-менеджмент». І ні, я не буду говорити про те, як правильно розподіляти свій час (хоча це непогана ідея для наступного посту), я розкажу радше про розваги під час навчання. А саме про серіали. Так, саме про них. Вступивши до університету я почала старанно вчитися. Чому почала? Тому, що в 9-11 класі я майже не робила домашні завдання і майже не готувалась до уроків. Я робила тількі найосновніше. А прийшовши до ВНЗ, я побачила свою мету і почала впевнено до неї йти. І перше з чим я зіткнулась це мала кількість часу. Якщо чесно, то його, насправді, багато, але для того, щоб мені так здавалося, потрібно буде попрацювати над своєю прокрастинацією (про яку я теж розповім). Якщо я закінчую робити якісь завдання, то під час відпочинку не хочу працювати ще над чимось, що було б корисним і тому просто лежу на ліжечку, їм щось смачне і займаюсь однією з найулюбленіших справ – дивлюсь серіали. Я і справді люблю їх більше ніж фільми. Не знаю, з чим це пов’язано, але факт залишається фактом: на моєму рахунку більше 20 серіалів. Вони мають різні жанри, різні сюжети, різних героїв, але це мене не бентежить. І от що ж за проблема! Вступивши до університету я зрозуміла, що я фізично не зможу дивитись серіали, у яких по 15 серій в сезоні, які тривають 60, а то й більше хвилин! Саме тому я почала досліджувати таке явище як міні серіали. І це справді круто, адже можна подивитись реально круті речі за дуже короткий відрізок часу. Тому якщо вам, як і мені, стала цікавою ця тема, я пропоную до перегляду деякі серіали, про які детальніше напишу нижче. Деякі з них я переглядала, деякі взяла зі списку «топ-10» в інтернеті і які хочу в подальшому теж переглянути, тому, як сказав Гагарін: «Поїхали!» 1. Молодий Папа (10 серій по годині) Серіал «Молодий Папа» - це естетичний серіал, в якому велика увага надається деталям. Майже в кожному повороті голови, сказаному слові чи кинутому погляді є глибокий сенс. Під час перегляду серіалу зачіпається багато філософських та особистих питань. І, не дивлячись на те, що серіал маленький, дух від нього перехоплює на кожній хвилині. Вперше я зіткнулася з тим, що не можу зрозуміти, як ставлюся до того чи того героя, адже кожен з них звершує і хороші і погані вчинки. Ніхто не обділений судженням про «людський фактор». І відповідно до сюжету враження від героїв змінюється постійно. 2. Кінець ****** світу (16 серій по півгодини) Це серіал для істинних поціновувачів Netflix. У ньому йдеться про любов двох підлітків. Він – психопат, вона – нігілістка. Через проблемне дитинство вони не мають соціальних навиків і через це постійно мають проблеми кримінального роду, але все ж намагаються знайти шлях до щастя та гармонії. Спочатку герої мене дратували, але в другому сезоні їх реально дуже класно апгрейднули і я в них закохалася. 3. Війна і мир (6 серій по годині) Безсмертна праця Льва Толстого екранізувалась кілька разів. Після радянської екранізації, цей варіант – найкращий. І хоча досягнути такого ж масштабу, який був у Сергія Бондарчука, не вдалось, канал ВВС зробив максимально якісний продукт, орієнтований на сучасну аудиторію. Якщо до прочитання класики у вас не лежить душа, то зверніть увагу на цей серіал. 4. Добрі предвісники (6 серій по 50-60 хвилин) Це один з тих серіалів, який на теперішній час найперший у моєму списку серіалів для перегляду. Це екранізація культового однойменного роману Террі Патчера і Ніла Геймана. Ангел та Демон, звикнувши до життя на Землі, намагаються запобігти Апокаліпсису. І для того, щоб перемогти у цій війні, їм доведеться піти проти свого прямого керівництва: ангелу – проти Раю, демону – проти Пекла. 5. Біла королева (10 серій по годині) Історичний серіал англо-французького виробництва розповідає про події війни Червоної та Білої троянди. Якщо сумуєте за «Грою Престолів», то «Біла королева» досить непоганий варіант, а потім можна і до «Тюдорів» перейти. У серіалу є десяток номінацій на «Еммі» та «Глобус» за дизайн костюмів, музику, а також, безпосередньо, сам серіал. 6. Вовчий зал (6 серій по годині) « Вовчий зал» заснований на романах письменниці Хіларі Менте про правління Тюдорів. Але на відміну від інших фільмів та серіалів про Тюдорів, тут в центрі уваги не Генріх VІІІ і Анна Болейн, а Томас Кромвель, незвичний, харизматичний, амбіційний ідеаліст та радник короля, поклавший початок англіканству. «Вовчий зал» отримав визнання критиків і вісім номінацій на «Еммі», а за підсумками став ще й найкращим міні-серіалом на «Золотому глобусі». Сподіваюсь, що я полегшила вам вибір та життя. Тому запасайтеся попкорном і вдалого перегляду!