Щоденник студента 10

Олена Терещенко

Base Install » Абітурієнт НаУОА » Щоденник студента 10

Привітик) Як ваші справи, абітурієнти?

Готові до ЗНО? Або можливо вже займаєтеся повторенням або вивчили більшу частину матеріалу?

?Загальна інформація.

Я думаю, що більшість моїх читачів це майбутні студенти-міжнародники. І саме в цій сфері я більш компетентна. Якщо серед вас ще є ті, хто не читав програму вступу, то зараз я трішки розповім.

Предмети вступу:

?Українська мова та література

?Іноземна мова

?Історія України або математика

Конкурсний бал:

?Не менше 140 балів.

Не плутайте, можливо, вам і так усе зрозуміло, проте я минулого року шукала ще додаткову інформацію про це. Це не кількість балів з кожного предмету, а з коефіціенту результату всіх зно та середній бал диплома про повну середню освіту.

?Підготовка.

Я не хочу говорити вам, що обов’язково потрібно готуватися ( я сама не зовсім цього дотримувалася, каюсь?).Я готувалася, проте по різному до всіх предметів.

Головне, що я хочу сказати – готуйтеся так, як зручно саме вам?. В режимі онлайн, за спеціалізованими книгами, за спеціальними програмами.

Якщо ж говорити про мої поради:

– Не втрачайте час, за тиждень/день весь матеріал не запам’ятається?

– Прочитайте ще раз програму зно з певного предмету, а ще краще її роздрукувати та позначати вже вивчений матеріал?

– Приблизно за місяць до ЗНО розпочніть повторення всього матеріалу, це буде корисно?

– Проходьте онлайн тестування минулих років?

?Уявлення VS Реальність?

Що ви чули про ЗНО?

Це дуже страшно, важко та нереально?

Це дуже легко, поставиш навмання тай все?

У кожного свій спосіб. Я можу лише розповісти про те, що змінилося в моїх уявленнях:

– ЗНО – це не так страшно, як про нього говорять?

Ніхто на вас там кричати і бити не буде. Лише перевірять металодетектором! Нічого в цьому немає страшного.

– Програма ЗНО не відрізняється від тестів?

Всі тести складаються виключно за програмою.

– Написати ЗНО на більше ніж 180 балів нереально, а ті хто це зробив люди з надможливостями?

Ні, це реально. Це люди, які сумлінно готувалися, а ще їх супроводжує удача.

– Можна вгадати/ не вгадати всі тести?

Ну тут я не буду зарікатися, можливо й можна, але я не знаю таких людей.

?Процес проходження?

1. О вказаній годині ви маєте прибути до школи.

2. За 15-20 хвилин вас по черзі починають пропускати в школу, ви шукаєте себе в списку, де вказано в який кабінет ви повинні йти.

3. Процес розпочинається хвилина в хвилину за вказаним часом.

4. В кінці в аудиторії повинно залишитися не менше трьох людей, для засвідчення того, що все відбувається прозоро та ніхто не перевіряє написані роботи. Вони запаковуються у спеціальний конверт.

5. Забрати свої чернетки можна лише після дзвінка, який сповістить, щ тестування в школі закінчено.

?Страх перед та під час ЗНО?

Страх – це найстрашніший ворог?. Ви можете знати матеріал, але через страх забути або переплутати його з іншим.

Не варто боятися, все залежить лише від вас та ваших рішень❤️.

Як побороти страх?

На жаль, на це питання немає точної відповіді?.

У кожного свої методи.

Проте, не пийте валеріанку – вона пригнічує розумову систему.

Особисто мені допомагає шоколад, або хороший чорний чай. Багато кого заспокоює чай з ромашки, проте я швидше після нього хочу спати.

?ЗНО VS Сесія?

Повірте, ЗНО досить легке в певній мірі в порівняні з сесією?

Наприклад, у вас є чотири предмети, які ви поглиблено вивчаєте впродовж певного певного періоду часу?. А тепер уявіть, що ви вивчаєте 8 предметів. Кожний з який в більшості ви повинні закрити за один місяць. Думаєте легко? Ні, бо з усіх 8 ви повинні написати модулі, заліки, або здати іспит?.

Допустимо, в першому семестрі в нас було два іспити – з історії України та української мови за професійним спрямування. З історії України на іспит виносилося 90 питань?, з української мови близько 60 ( не знаю точної кількості, тому що закрила цей предмет автоматом?). Вони можуть бути у вас в один тиждень. А тепер подумайте, скільки матеріалу потрібно повторити майже одночасно?! Навіть якщо добре вчитися протягом семестру, матеріал необхідно поновити в пам’яті.

Тому, ЗНО – це не кінець світу❤️!

?Чи здала б я ще раз ЗНО??

Хочу чи не хочу, проте я точно буду здавати після закінчення четвертого курсу ЗНО з англійської мови?.

Проте, я б не відмовилася, якби було потрібно. Адже, я тепер знаю, що є речі, які набагато важчі, ніж написання тестування зовнішнього незалежного оцінювання?

Отож, якщо у вас виникнуть будь-які питання або пропозиції, ви завжди можете писати мені у соціальні мережі.

До зустрічі в наступних блогах❤️