Hi there)

Безмежно рада, що маю можливість написати вам. Дуже хочу розповісти про цей тиждень, адже воно дійсно того варте. Отже, поїхали)

Цей тиждень зустрів нас зі снігогом. Настала справжня зима 13 листопада. Ще ніколи не бачила Острог таким засніженим. Величезною проблемою було саме дібратися до цього міста, адже нас замело) Я дуже хотіла снігу,  взагалі я люблю зиму, але коли у тебе перша пара практична, і твоя маршрутка застрягає під Прогресом( ви тільки вдумайтесь в це), ти починаєш шкодувати про своє бажання бачити на вулицях міста багацько снігу. Простоявши годину в заторі під цим селищем з такою іронічною назвою, я не потрапила на першу пару, але завдяки добрим людям приїхала хоча б на другу. Так весело до Острога я ще не добиралась. Тому, пригоди відчайдушної РГМівки розпочалися ще з понеділка.

А далі було повно практичних, недоспані ночі. Фактично безсонні ночі. Хочу вам сказати, що дві чашки кави не допомагають. Взагалі. Проте, незважаючи на це все, я страшенно люблю свій РГМ(The College Of Romance And Germanic Languages) У цьому я переконалась, коли  відвідала щорічний конкурс” Візитівка”. Що ж таке “Візитівка”? Пояснюю: це є конкурс, тобто представлення факультету, який готують саме першокурсники. Хоча наша команда і не виграла( через дещо незрозумілу причину, незважаючи на найвищі бали) ВОНИ ВСЕ ОДНО БУЛИ НАЙКРАЩІ. Я дуже рада, що навчаюсь разом з такими талановитими та креативними людьми. Взагалі, я побачила, що у нашій академії є дуже багато талановитих студентів. Всі команди були добре підготовлені до виступу, але то ж РГМ, то ж є своє рідне, улюблене і таке близьке до душі вже за ці кілька місяців і то є найкраще. Ми підтримували нашу команду як могли. We tried our best because we love them.  Лише наші кричалки були найголоснішими, бо як ж не підтримати своїх, коли їм це дійсно дуже треба. Любі мої, знайте ви найкращі, бо ми ж РГМ і who let іньяз out? No one because we are RGL!

Це дійство відбулося на міжнародний День студента. І то було найкраще проведення вечора. Взагалі, святкування цього свята у нашій академії розпочалося ще з ранку. Наш улюблений ректор привітав нас, побажав нам успішного навчання  і незабутніх студентських років. Потім ми разом усією дружньою академічною родиною заспівали Gaudeamus Igitur. Це є гімн всіх студентів, який, до речі, вивчають напам`ять студенти першого курсу факультету романо-германських мов, вивчаючи латинську мову. Це дало певний позитивний заряд на весь день і ми попрямували на практичну.

Також, цього тижня проводився ярмарок продукції з логотипами нашого факультету. Ось такі наліпки можна було придбати на нашому ярмарку.grc5r9tys44

Крім цього, можна було і придбати блокноти.

Словом, або як я завжди кажу у своїх топіках з англійської мови, to sum up,я безмежно люблю свій факультет. І так потрібно, потрібно любити свій факультет , адже то ж є своє рідне)

Have a nice weekend. Keep calm and study hard. Love RGL because we love you)