Привіт усім! Про що ще писати цього разу, як не про наболіле? Звичайно про неї…Сесія.  Страааашно?
Суботнього ранку залишилась в Острозі. Відпочити, нарешті виспатись,погуляти з друзями подумаєте ви? Підготуватися до екзаменів, написати практичні та реферати – скажу я.
А взагалі, не так це і страшно, як звучить))Потрібно просто правильно організовувати свій час (чого я ,власне,й не вмію).
Але сесія…. ні, то занадто погана тема для вихідного дня. Розповім щось цікавіше))
Безліч людей, які дізнаються, що я навчаюсь в Острозькій академії,  постійно закидають мене питаннями :”Острог?! І що там робити взагалі? Там же окрім академії нічого і немає!”. Також  є й такі, що не обирають цей вуз через невеликі розміри ,власне,міста та мінімальну кількість розваг. Тому я  і вирішила розповісти Вам, любі читачі, що Острог насправді прекрасне містечко, в якому є безліч плюсів (звичайно не без поганих рис, але про них згодом).
Після вчорашньої прогулянки на Замкову гору, щоб покататися з засніженої  гірки (ні, ще не стара для цього) боліли ноги. Але всидіти на місці я не змогла – пішла досліджувати Острог вздовж і впоперек. Ціль – Нетішинська дамба. Якщо Ви матимете змогу туди потрапити – вперед і без вагань. Звичайно, взимку дорога туди досить важка й не близька,  але краса, яку ви побачите, варта зусиль.

6u9wxzu_olg
На мою думку, Острог – місто-музей. Кожне місце дихає історією, пам’ятки архітектури повертають в стародавні часи та милують око.
Для мене такою є Луцька надбрамна вежа – всім свої виглядом вона ніби демонструє велич і поважний статус. На даний час там знаходиться Музей книги і друкарства. Сподіваюсь потрапити туди за наявності часу та терпіння))

psvpp-1siek
Ну і звичайно, Замкова гора – дуже атмосферне місце. Там Ви зможете  гарно провести  час з друзями на пікніку навесні, а взимку відвідати музей.

jvjxbhz_7lm
І так,в Острозі є кав’ярні та піцерія, магазини та нічний клуб(рекламувати не буду, цензура бере своє))
Звичайно, Острог маленьке місто зі своїми недоліками, але воно таке рідне і атмосферне…
Сподіваюсь, мій виклад думок щодо так званих “розваг” принесе Вам хоч якусь користь. Обирайте пріортети та пам’ятайте – на Вас тут чекають♥

P.S.Невеликий фоторепортаж))Ну не могла я не поділитися фотографіями

tskhqo95wcu                                                                                                      (Перфекціонізм в острозьких котах)

ehobsj7uqga

cgdjiskjvj8
cvlwhtsv9ka

ba28gbraz10                                                                                                            (Дорогою до дамби)

ajaqlqrcfhk                                                                                                              (Луцька надбрамна вежа)