І знову привіт усім😉, хто натрапив на мій блог і бажає пройти зі мною цю важливу сходинку у житті – перший курс.Я хотіла б розповісти вам щось цікавеньке зі свого студентського життя, але поки що я засіла серед книг📕 та конспектів 📔, над якими сиджу до пізньої ночі🌃, і тому ще не маю для вас нічого спудейсько-цікавого на сьогодні, але дещо у мене все ж таки ховається у рукаві✨.

Сьогодні я хочу поділитися з вами важливою частинкою мого життя, і скажу по секрету, що це важлива частинка і вашого життя також😊. Заінтриговані? Ну що ж, не буду довго вас муштрувати і скажу одразу, я хочу розповісти вам сьогодні про Україну🇺🇦🇺🇦🇺🇦.

Нещодавно у соцмережах я натрапила на приголомшливе відео🎞️🎥, яке одразу полонило моє серце ❤️.У ньому було показано наймальовничі🎨🖌️ місця нашої Батьківщини. Це гори, моря, полонини, озера, лимани, безмежні степи та поля, у різні пори року, під час сходу сонця і його заходу🌄. Усі ці картини зібрані в одному відео просто захоплювали і забирали відчуття часу і вміння дихати.
І знаєте, саме після перегляду цього коротенького відео я зрозуміла, що наша країна така неймовірно прекрасна, але ми не завжди в змозі зрозуміти та усвідомити це. Дуже часто ми витрачаємо кіпи грошей , щоб побачити красу інших країн, але не хочемо розгледіти її в нашій рідній країні. Це навіть трохи сумно, не найвеселіша статистика для нас. Але я вірю, що найближчим часом усе зміниться в найкращу сторону😊, можливо навіть після прочитання мого блогу у комусь зажевріє іскорка✨ пізнання України 🇺🇦.


До речі, ось посилання на чудове відео https://youtu.be/WHeOZLmXxn8, автора звати Назар Дорош і я вдячна йому за те, що показав Україну з іншої сторони. Сподіваюсь, що воно сподобається вам не менше ніж мені❤️. #ukraineismyhome