Привіт))) Хочу звернутися до вас, ще учнів 11 класів, майбутніх абітурієнтів ( колись ми жартували, що абітурієнт – це щось середнє між школярем і студентом) і сподіваюся спудеїв Острозької академії. Зараз у вас неймовірно важкий період життя. Ви змушені багато вчитися, відвідувати репетиторів, засинати із зошитом для підготовки до ЗНО (принаймні в мене так було), але лишилося недовго.
Знаю, це трохи лячно, адже вирішується ваше майбутнє життя, як воно складеться і яку професію ви оберете. Тому подумайте ще, поки не пізно, оберіть те, що до душі ( звучить банально, але згодом зрозумієте, що це так).
Нещодавно ви вже побували на пробному тестуванні, тому як все відбувається вже знаєте. Головне, що хочу сказати – НЕ ВПАДАЙТЕ В ПАНІКУ, і слідкуйте за часом. Кожен з вас ходив 11 років в школу, тому якісь знання точно повинні бути в кожного. А страх і хвилювання змусять забути навіть те, що ви напам’ять знаєте.
Ще одна порада: підготуйте документи завчасно. На власному досвіді знаю, що це таке коли забув роздрукувати перепустку і згадав про це в переддень складання ЗНО. Тому подбайте про це заздалегідь.
Успішного вам складання всіх предметів ЗНО)) З нетерпінням чекаємо вас в Острозькій академії)))

P.S. завжди буду рада відповісти на всі ваші запитання
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010539451564
https://www.instagram.com/julia_chykerenda/?hl=ru