Усім привіт! Мене звати Іра, я навчаюсь на факультеті романо-германських мов. Ще рік тому я читала блоги теперішніх другокурсників та мріяла  опинитися на їхньому місці. Мрії здійснюються!

                                                                                vvxmeud1fbs

Пам’ятаю захват, яких охопив мене першого серпня, коли я побачила себе у списках рекомендованих на зарахування до Острозької академії. Але вступити це одне, а ось доїхати до Острога, враховуючи те, що я живу у Полтавській області, – зовсім інше. Попереду були довгі 12 годин дороги та велике бажання змін.
Минуло вже кілька днів, та я можу поділитися першими враженнями від студентського життя.

Мабуть, тільки в цьому університеті посвята в студенти проходить на такому рівні. Наш факультет зібрали біля деканату та видали сірі мантії (як ми потім дізнались, її колір показує учений ступінь власника). Було дуже приємно нарешті побачити наживо людей, з якими раніше спілкувалася тільки в Інтернеті, з якими я проведу наступні яскраві, веселі, але складні 4 роки. Сподіваюсь, наша група буде дружньою 🙂 На свято до Академії завітали дуже цікаві та поважні гості. Але найбільше мені запам’ятався Іван Драч, який, до речі, потім провів інавгураційну лекцію, де розповів веселі та повчальні історії зі свого життя, продекламував власні вірші та залюбки відповів на запитання першокурсників. Сама посвята була дуже урочистою, варто згадати костюмовану міні-виставу про заснування Острозької академії, адже від гри акторів просто перехоплювало подих, а пісня, яку виконував хор, потім на весь день “засіла” у голові. Під кінець інавгурації нам вручили Біблії (моєму факультету – англійською). Ввечері ми зібрались на тімбілдинг (за що велике дякую другому курсу – було круто!). Там ми змогли краще познайомитись та просто добре провели час.

photo233535047_430272776

Загалом, я вважаю, що зробила правильний вибір, вступивши саме в НаУ ОА.