Усім привіт, любі друзі! Як ваші справи? В мене чудово, адже наближаються свята, а відповідно такі довгоочікувані канікули!Сьогодні останній блог у цьому семестрі, тому хочу зробити такі ніби підсумки.

Академія за цих 4місяці стала другим домом, адже ти йдеш туди о 9 ранку, а можеш вийти близько 6 вечора. Бувало різне🤷‍♀️. Люди, яких ти думав не вивчиш ніколи в житті, бо їх аж 30, стали тобі другою сім’єю, і ти навчився розуміти кожного.

Академія – це маленький університет, але він дуже затишний. Ти йдеш і все, що робиш-це вітаєшся, бо знайомих, особисто в мене, тут дуже багато.

Академія – це місце,де ти закохуєшся і знаходиш справжніх друзів! Якщо, звісно, ти не сидиш з головою в книжках і не думаєш лише про одне навчання. Студентське життя – це час відкритих перспектив, можливість жити мріями про прекрасне майбутнє, віра у виконання усіх бажань і надія на відкритість усіх дверей.  Мені пощастило! Бо моє студентське життя дуже насичене новими знайомствами, різними вечірками та крутими моментами! Тут дійсно буде що згадати! 😅

Та це не означає, що потрібно забити на навчання і лише «тусуватися»,  старайтеся поєднувати корисне з приємним !

СЕСІЯ.  Кожному студенту цей період уявляється точнісінько, як кінець світу. Якраз коли в усіх магазинах та кав’ярнях вже панує дух Нового року, студенти діляться на два типи. Перший – це коли студент починає знайомитися з книгами, переписувати у відмінників конспекти або хоча б запам’ятовувати ім’я викладача, який читає той чи інший предмет. А другий – це ті, які, як кажуть, «забили» на навчання, адже треба купляти подарунки близьким, готуватися до циклу найяскравіших свят року, і в них просто немає коли братися за навчання. 

Щодо мого навчання, то заліки/іспити/модулі – все йде до свого логічного завершення! Результатами я задоволена повністю, а це найголовніше! Найбільш  важливою для мене була англійська мова, яку я закрила на 5 – РГМ в крові! Вас,можливо, буде цікавити, чи вистачає пар англійської на інших факультетах. На гуманітарному факультеті 30 занять на 4 місяці. Самі вирішуйте чи це багато, чимало для вас! Як на мене, для людей, які прийшли вивчати українську мову-більше ніж, а для таких як я, що планували зовсім по-іншому своє навчання-мало. Та всьому свій час! До того ж, академія дає дуже багато можливостей додатково вивчати іноземні мови (сертифікатні програми, speaking clubs, зустрічі з  іноземцями та ін.).  Використовуйте їх на повну, лишнім воно не буде!

Студентська пора– це те, що не затирається в пам’яті , загубившись серед безлічі життєвих подій, те , що з протягом часу зберігає всі яскраві фарби.  Сподіваюсь, і у вас воно буде не менш насиченим, а зараз бажаю і вам, і нам успішно закінчити перший семестр навчання та незабутньо відсвяткувати різдвяні свята! 🥰

До зустрічі у 2019! 🙈👋