Ну ось і останній блог… Якось так сумно, бо вже звикла ділитися всіма подіями які трапляються в моєму житті в академії з вами, мої любі)) Дякую, що читали мої блоги і писали в соцмережі)) мені було дуже приємно)))
Цей рік пролетів надзвичайно швидко і аж не віриться, що вже закінчила перший курс. Але порівнюючи себе у вересні і зараз, розумію, що відбулися якісь зміни. Подорослішала чи що? Цей рік дав мені багато всього. Перш за все, це моя улюблена П-13)) ми надзвичайно здружилися за цей час і розуміння того, що не побачимося більш ніж два місяці засмучує.
А ще наш улюблений куратор, Герасимчук Олег Павлович, який від початку нашого навчання завжди був з нами. Він знайомив нас з Острогом, з навчанням в академії і просто завжди був готовий допомогти при будь – якій труднощі.
Дуже шкода з вами розлучатися (досі не можу повірити, що вже не буду писати блоги😢😢😢), але змушена))) Проте ще хочу сказати, що ви не пошкодуєте якщо підете навчатися в ОА, бо саме тут панує така рідна атмосфера і просто дуже затишно…