Тааакс, вам, мабуть, цікаво як закінчують семестр студенти НаУ ОА? Тоді come on!
Закінчився наш семестр (з усіма перездачами) 29 грудня, але чемні і старанні студенти поїхали додому на тиждень швидше. Так-так, в нас не було багато екзаменів, і ми не сиділи ще після Нового року. Чому? Та тому, що в нас діє модульна система. Тобто, протягом року ми назбируємо поточні бали за допомогою практичних робіт, модулів (модулі дууже схожі на шкільні контрольні контрольні робити) та здачі певного матеріалу в усній формі. За весь семестр ми можемо набрати 100 балів, які перводяться в 5-ти бальну систему. Цікаво, правда ж? Отже, від 61 це (УРА) зарах, тобто 3 бали, від 76 це 4 бали і ви дуже молодець, а від 91 це 5 і ви просто тооопчик) Все, що нижче 61 це, на жаль, перездача, яка потім може перерости в комісію чи навіть повторний курс. Насправді, це зовсім не складно! Ви це зрозумієте, коли складете вашу першу сесію,після якої ви зрозумієте, що протягом семестру краще ворк хард і не затягувати до кінця, бо дедлайни то зло)
До кінця семестру ви точно зможете зрозуміти чи справді вам потрібен саме цей факультет і саме ця професія. Адже якщо вам буде не цікаво це все, то навіщо suffer? Краще відразу знайти себе у чомусь більш цікавому, в тому, що вам більше до душі. Проте, я більш, ніж впевнена, що РГМ ніколи не буде скучний, якщо вам подобається вивчення мов.

Як ви вже знаєте, РГМ то є дууууже дружній факультет. Тому в нас є традиція на 19 грудня. Здогадуєтесь, правда ж? Secret Santa! Я навіть уявити не могла, що це так цікаво підшукувати підходящий подарунок якійсь певній людині, а потім дивитись на її реакцію, навіть якщо вона і не здогадується від кого ж цей подарунок. А як же приємно отримувати подарунки! Цього року в нас було організовано загальноуніверситетського сікрет санту, сікрет санту в нашій А-11 ❤ і третій був у рідній 113 😚😚😚
Насправді, якщо ви дуууже ну дуууже creative person і ви full of interesting ideas, то вас завжди підтримають! Так в нас і відбулась Новорічна співанка, на якій ми співали купу-купезну крісмес сонгс і взагалі різних англійський пісень.
Ми чекаємо на вас, наші фрешери! Чекаємо на ваші ідеї та ваші запитання!