Зазвичай, я розповідаю вам про якісь цікаві події у ОА. Мої колеги здебільшого розповідають про навчальний процес, і тут мені нічого додати.
А ось питання реалізації своїх певних захоплень у альма-матер залишається не досить розкритим. Тому починаю свій цикл блогів про певні проекти у ОА, де можна реалізувати себе.
І перший з них – ОСТРАДІО, а саме, студентське радіо НаУ “ОА”. Як я дізнався про нього? Та перед першою парою та кожну наступну перерву на всю академію грає музика саме цього радіо. Коли був тиждень усіляких прийомів в різні секції, то доля змусила мене захворіти і я не потрапив на основний відбір працівників.
Я вже звикся з думкою, що на радіо цього року дорога мені закрита, та ось, у вересні або жовтні мене запросили на вечірній ефір у якості гостя. Мені дуже сподобалось і ведучі того ефіру порадили мені прийти у понеділок на планірку. Так як на радіо вже “працював” мій одногрупник Олексій (моё увожение), то він мені все показав і розповів.
І зараз, хоч я і встаю вже по вівторках в 8:10, це того варте. Ця атмосфера, ці теплі і дружні вечори, ці прекрасні будні у рубці…Я не шкодую, що тепер є волонтером радіо. Сподіваюсь, що буду на ньому ще довго завдяки такій творчій та дружній команді, що є у нас!
І прошу вас, любі читачі: слухайте нас, адже готуємось і стараємось ми тільки для наших слухачів! Ось посилання: oa.edu.ua:8000/live