МТНК/МКТ

Магістр

 

Демонстраційний варіант магістерського тесту навчальної компетентності за покликанням: http://lv.testportal.gov.ua:82/demotest.magistr/?fs=e&s=cl


Для вступу до магістратури Національного університету «Острозька академія» за спеціальностями:

 • 051 Економіка (освітньо-професійна програма «Економічна кібернетика»)
 • 052 Політологія (освітньо-професійна програма «Політологія»)
 • 053 Психологія (освітньо-професійна програма «Психологія»)
 • 061 Журналістика (освітньо-професійна програма «Журналістика»)
 • 071 Облік і оподаткування (освітньо-професійна програма «Облік і оподаткування»)
 • 072 Фінанси, банківська справа та страхування (освітньо-професійна програма «Фінанси та бізнес-аналітика»)
 • 073 «Менеджмент» (освітньо-професійні програми «HR-менеджмент» та «Менеджмент продажів та логістика»)
 • 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (освітньо-професійні програми «Євроатлантичні студії» та «Міжнародні відносини»)

Необхідно успішно скласти МТНК (магістерський тест з навчальної компетентності) та фаховий вступне випробування у НаУОА (програми за покликанням https://vstup.oa.edu.ua/stati-magistrom/programi-vstupnih-viprobuvan)

МТНК складатиметься з двох компонентів: вербально-комунікативного та логіко-аналітичного. Усього буде 33 завдання, з-поміж яких:

 • 10 завдань на заповнення пропусків;
 • 23 завдання з вибором правильної відповіді з чотирьох варіантів.

На виконання тесту відведено 75 хвилин.

Інтерфейс тренувального онлайн-середовища відрізняється від реального, однак демонстраційний варіант подібний до МТНК за структурою, типами завдань і тривалістю.

Під час виконання демонстраційного та реального тестування вступник може обирати послідовність виконання, змінювати варіанти відповіді, а після завершення отримати результат.

Якщо у вступника повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 75 хвилин за комп’ютером, рекомендуємо завантажити файл із демонстраційним варіантом МТНК, виконати завдання та звірити відповіді з правильними.

Реєстрація для проходження МТНК і МКТ (магістерського комплексного тесту для вступу на спеціальність 081 «Право») здійснюватиметься Приймальною комісією НаУОА з 27 червня до 18 липня (включно). Детальний алгоритм реєстрації буде оприлюднено на сайті Абітурієнт ОА після 20 червня.


Детальніше на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за покликанням https://testportal.gov.ua/kalendar-provedennya-mkt-mtnk/

Зареєстровані учасники отримають екзаменаційний лист із даними для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет вступника», де до 3 серпня отримають запрошення-перепустку з адресою тимчасового екзаменаційного центру (ТЕЦ).

МТНК/МКТ проходитиме в три сесії:

 • основна – 10-17 серпня;
 • додаткова – 7-10 вересня;
 • спеціальна – 29 вересня – 3 жовтня.

Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100-200 балів буде розміщено на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» до 24 серпня 2022 року.

У разі неявки на основну сесію з поважних причин, подати документи для участі в додатковій сесії МТНК/МКТ потенційні вступники зможуть 22-26 серпня. Результати буде оголошено до 13 вересня 2022 року.

Подання заяв для участі в спеціальній сесії вступниками, які не змогли взяти участі в основній/додатковій сесії, триватиме впродовж 12-16 вересня. Результати буде розміщено на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» до 6 жовтня 2022 року.


Демонстраційний варіант магістерського комплексного тесту (МКТ).

МКТ міститиме два блоки завдань: 

 • 30 завдань з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська за вибором вступника);
 • 50 завдань з права та міжнародного права.

На виконання тесту відведено 120 хвилин.

Блок завдань із права та міжнародного права однаковий для усіх потенційних магістрів, а завдання з іноземної мови – за вибором: 

Інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному МКТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їхнього виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту. 

Як під час виконання демонстраційного тесту, так і під час реального тестування, вступник може вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до одного чи іншого завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи над тестом отримати результат тестування. 

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 120 хвилин за комп’ютером – завантажте файл із демонстраційним варіантом МКТ, вибравши ту чи ту іноземну мову, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними за блоками завдань:

Нагадаємо, 27 червня 2022 року розпочнеться реєстрація потенційних учасників магістерського комплексного тесту (МКТ) та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК), що триватиме до 18 липня 2022 року (включно).