Непомітно пролетів цілий місяць у Острозі. За цей час відбулося багато подій:

  • Лекція з графології. Особисто мені було дуже цікаво, ніколи не думала, що почерк може так багато сказати про людину. Нам розповіли лише основи, але навіть цього вистачило для того, щоб зацікавитися цією наукою.
  • Кубок Ректора. Я не фанатка футболу (та і спорту загалом), тому відвідала лише один матч. Але це дуже важлива подія для студентів Академії, кожен факультет бурхливо підтримує свою команду, тому навіть у погану погоду трибуни ніколи не бувають пустими.
  • День ОА. Скоро Острозька академія буде святкувати 440 років з дня заснування, студентство теж готує особливий подарунок – флешмоб. Учасники репетирують майже щодня, дуже цікаво, як усе буде виглядати у результаті 🙂
  • Моє сьогоднішнє “вікно” перетворилось на мотиваційну лекцію. Про неї ми дізналися усього за 10 хвилин до початку. На щастя, ми встигли прийти раніше, ніж лектор, який, до речі, прибув із Швейцарії на наукову конференцію. Він розповідав про дискримінацію, релігію, чесність та любов до людей, наголосив на важливості не лише університетської освіти (а вона необхідна кожному), але й постійного розвитку, роботи над собою. У житті може бути багато перепон та складнощів, але не можна відмовлятися від своєї мрії! Я дуже вдячна ОА за можливість поспілкуватися з такими особистостями і отримати натхення та мотивацію. 

photo-118285223_432816665