Тиждень факультету вже завершився, але я все ж хочу написати декілька слів про найяскравішу подію зими:
Понеділок
Тиждень почався з грандіозного концерту. Учасники танцювали, співали кавери відомих пісень та навіть виконували пісні іноземними мовами. А ви колись чули, як співають японською? У фіналі концерту найактивніших студентів факультету нагородили грамотами. Другою подією цього дня був ярмарок. Були представлені кухні різних країн світу – США, Італія, Японія, Іспанія та інші.
Вівторок
Change Image Day! Неймовірний день, коли коридорами академії крокують студенти Хогвартсу, ельфи, лікарі, принцеси, готи, рокери.. У фіналі Coffee House на студента з найкращим костюмом очікував приз – футболка з символікою факультету. Цього року переможців було двоє. Сам Coffee House – вже традиційна подія для РГМ. Це пісні іспанською, вірші італійською, жарти німецькою мовою та багато іншого – absolutely worth visiting 🙂
Середа
А ви любите класичну музику? Особисто я ніколи не вважала себе поціновувачем класики, але на концерт пішла. Мені неймовірно сподобалось! Музиканти виконували твори від доби Відродження до сьогодення. Окрім того, концерт був благодійний (в ОА часто відбуваються подібні події, це є певною «фішкою» закладу).
Четвер
Musical! Про сюжет вже писали, тому просто поділюся враженнями – було чудово! Чи не весь РГМ (а, можливо, й інші факультети) прийшов насолодитися грою акторів та підтримати одногрупників.
Фінальною подією став Віденський бал, який відбувся другого березня.

P.S А ви знали, що слоган нашого факультету – “Per aspera ad astra” (“Крізь терни до зірок”)? 🙂