Розпочну відразу із вибачень, що так довго не писала. Знаєте, ті модулі всякі, практичні, самостійні 😩 Минулого року я думала, що гірше, ніж підготовка до ЗНО і семестрових контрольних і бути не може. Але життя показуєте, що може) Усі ви повинні знати, що вчитись на РГМ надзвичайно складно, але надзвичайно цікаво. Отже, розповім вам про те, як проходять наші пари.
Перші декілька тижнів – це лекційний період. Тобто, ми просто ходимо на лекції, слухаємо і записуємо матеріал. Потім настає період практичних занять, який триває дуууже довго (це залежить від кількості занять, які включені до навчальної програми). Насправді, більшість практичних занять є дуже, нуу дуууже, цікавими.
1. Найцікавіші практичні заняття у пані Лідії Зелінської. Це вам підтвердять і старшокурсники, які частенько приходять до нас на заняття, щоб знову відчути цю атмосферу.На них ми говоримо про все на світі! На них можна вставати на стільці і побачити викладача, який стоїть на стільці, щоб показати психологічну позицію “Я” 😁. Це психологічні тести, аналіз персонажів міфів і самопізнання. Це постійні дискусії і постійні позитивні емоції.
2. Практичні заняття доцента, професора, доктора педагогічних наук, академік Академії Наук Вищої Школи України, пана Івана Миколайовича. Солідно звучить, правда? Практичні заняття з сучасної української мови за професійним спрямуванням проходять досить цікаво, з нотками театральності і надзвичайного патріотизму. Вже починайте тренувати ваші шиплячі)
3. Практичі заняття в найдобрішого, найцікавішого, найпоблажливішого, найнайнай викладача Цоліна Дмитра Васильовича проходили дуууже цікаво. Ми взнавали кожного разу більше і більше про мови. І не лише про нашу рідну українську, а й про інші мови світу. Чому проходили? Та тому, що ми вже завершили наш курс з мовознавства😢 і наступна нашу зустріч відбудеться аж на 4 курсі. Дмитро Васильович, ми сумуємо!
4.Практична фонетика. Знаєте як легко взнати перший курс РГМу на перервах? Вони ходять і повторяють чанти: Hi, how are you? Fine, how are you?. Варто подякувати Ользі Олександрівній за нашу вже більш-менш правильну вимову літер th, r, w i v, за robert rowley rolled around та за whether the weather be fine, за фонлабораторію і flat lip position. Ви полюбите фонетику, я впевнена!
5. Практична граматика. Ооох, вибачте, Світлано Вікторівно, але вчити правила не дуже цікаво. (жееееееесть) Хоча знати їх дуже важливо. Не зважаючи на правила, заняття проходять цікаво, бо зі Світланою Вікторівною поговорити можна про все і постійні жарти то топ)
6. Пари з англійської мови це цікаво, але надзвичайно складно. Адже англійська у нас кожного дня. Проте завдання ми виконуємо різні: одним з них було підготувати розповідь про фільм, який було знято по мотивам книжки, і принести трейлер. Я знайшла багато цікавих фільмів для себе) Також ми пишемо рев’ю на книги і фільми, вчимо багацько-бацько слів і вчимось висловлювати свою думку англійською. Один день на тиждень у нас проводить заняття Карен, – жіночка-іноземка, яка проживає в Україні приблизно 18 років. З нею ми розбираємось з фразовими дієсловами, граємо ігри та їмо шоколад) Також у нас є можливість відвідувати лекції про історію канади у коріного жителя Канади Пола. Слухати нейтів спікера, що може бути краще?
7. Латинська мова дуже складна. Адже там є купа купезна відмін, дієвідмін, закінчень і вийнятків. Там ви вивчете Отче наш ще однією мовою і вивчите багацько крилатих виразів. Отже, per aspera ad astra!
8. And the last, but not the least. Основи інформатики. Навіщо РГМ вивчати інформатику, подумаєте ви. Ми теж так думали, але ніхто ж не знає куди нас занесе життя, тому потрібно вміти все. Наша інформатика проходить дуже цікаво. Надсилати листівки один одному, виконувати графік функцій і писати звіти, шукати інформацію в Інтернеті і писати купу тестів. Це і є наша інформатика)
Впевнена, що усім вам, наші фрешери, це все буде дуже цікаво і пізнавально. Тому, велкам ❤