Hello everyone.
Перед тим, як розповідати вам наші РГМмівські і не тільки цікавинки, я хочу дати присягу перед вами, так само як і перед своєю альма матір’ю.


Я обіцяю, що розповідатиму вам все, що відбувається в стінах ОА
Обіцяю, що розповідатиму без перебільшення, без брехні, з усіх сторін (як з позитивної, так і з негативної).
Обіцяю, що пости виходитимуть не менше, ніж 1 раз на тиждень.
Обіцяю розказати про двіжі 😁😏
Обіцяю розказати про гуртожиток
Обіцяю розказати про проблеми, про недоліки НаУ ОА.
Обіцяю не порушувати обіцянки.
Обіцяю! Обіцяю! Обіцяю!

Розповісти вам про наші перші актівітіс? Поїхали!
1. Team Building.
Один з видів актівітіс, який був організований нашими другокурсниками (дякуємо 😚), на якому ми грали ігри, знайомились, танцювали, фотографувались, дуріли як 5-річні дітки. Обіцяю, що наступного року ми організуємо щось схоже для вас, наші фрешери)
2. Руханка 
Ооой, не уявляєте як складно було прокинутись рано-рано, щоб в 7:00 бути на стадіоні. Але ми зробили це! І не пожаліли про це. Хочете побачити ректора в спортивній формі? Викладачів, які роблять зарядку? Ну і найголовніше, хочете й самі пострибати, привести себе у форму і покращити свій настрій? Тоді не прогавте можливість!
3. Зустріч з ректором.
Нам провели зустріч з ректором та більшістю представниками працівників академії. Нам розповіли про все, що нас чекає, про навчальний рік та правила поведінки в академії (пристойно одягатись, не пропускати заняття і найголовніше ДІВЧАТА В ОСТРОЗЬКІЙ АКАДЕМІЇ НЕ ПАЛЯТЬ!)
4. Фрешерс дей
Це наааайкльовіша штука, яка була за цей місяць навчання. Це своєрідна посвята у студенти факультету романо-германських мов. Спочатку нас чекав квест по усій Острозькій академії. Ми дуже втомились, але були шалено задоволені цим дійством. Далі відбувся концерт від старшокурсників. Ми нереально втащились від нього.
5. Купа-купезна цікавих додаткових лекцій.
В нас були лекції з тайм менеджменту, про астрофізику і життя на інших планетах, про релігію, про УПА, з представниками поліції. І майже все це проводилось англійською 😍
Ми відвідали концерт бандуристки і концерт класичної музики. Більшість таких івентів є благодійними, тому ми не лише весело провели час, але й допомогли комусь❤
Як ви зрозуміли, в Острозькій Академії відпочивати ніколи. І це дуууже класно, тому що ми витрачаємо свій час на непотрібні речі, на соціальні мережі, а спілкуємось між собою і проводимо час з користю.
Enjoy the moment 😚